Jump to content
brunnas

Názor na PC sestavu kolem 30k

Recommended Posts

Zdarec, 

úplně to stejný nabídnu i tobě a to je tato sestava, je to sice za 33k,ale je možné tam použít 1060 místo 1070 ti. Tím by se to mělo vlézt to tvých 30k. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 13 minutami, VojtěchC napsal(a):

Zdarec, 

úplně to stejný nabídnu i tobě a to je tato sestava, je to sice za 33k,ale je možné tam použít 1060 místo 1070 ti. Tím by se to mělo vlézt to tvých 30k. 

jenže já to mám za 32,5k i s monitorem. A místo 1070ti tam dát 1060 je celkem velkej rozdíl. Jinak myslíš, že je to v pohodě ta moje sestava ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

V tvojí sestavě výměn zdroj a ramky. Nejlépe z ty sestavy, kterou jsem ti poslal. U toho SSD si nejsem jist. Radši bych šel do toho M. 2 slotu když už. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 8 minutami, VojtěchC napsal(a):

V tvojí sestavě výměn zdroj a ramky. Nejlépe z ty sestavy, kterou jsem ti poslal. U toho SSD si nejsem jist. Radši bych šel do toho M. 2 slotu když už. 

máš nějakou radou pro ramky a zdroj ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 10 minutami, VojtěchC napsal(a):

Zdroj a ramky. Pokud ti jde u ramek o barvu, dají se koupit i bílé. SSD disk asi tento. Ale, stačil by ti i tento. Nevím, jak ti to potom vyjde s financemi. 

Jestli se ještě můžu zeptat, co je špatného na původním zdroji ? Jinak zdroj 400W by určitě nestačil.

Editoval(a) brunnas

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 29 minutami, VojtěchC napsal(a):

Ale, stačil by ti i tento

To je sice M.2, ale se SATA rozhraním, je to pouze předražená 120, která je pomalejší a stejně drahá jak Burst 240, a krom toho stejně,

je 120GB v dnešní době ve většině případů nedostatečných, tak že raději ten Burst.

Před 25 minutami, brunnas napsal(a):

Jestli se ještě můžu zeptat, co je špatného na původním zdroji ? Jinak zdroj 400W by určitě nestačil.

Tento Pur Power 400W to sice utáhne, ale s OC na doraz.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 minutami, VojtěchC napsal(a):

V tom případě  tento. Jenže vzhledem k tomu, že já tu sestavu neskládal, protože to dělal někdo zkušenější, tak bych řekl, že 400W stačit bude.

Sestavu jsem skládal já a už nebyl prostor na výkonnější a zároveň kvalitní zdroj, ten Focus je sice míň kvalitní, ale má lepší účinnost a už pro změnu velkou rezervu. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 14 minutami, Vojtěch Šokala napsal(a):

Čau nechceš si to nechat postavit na CZC ? Našli bychom tam lepší desku. a zdroj bych vzal Be quiet 500W nebo 450W

Právě, že kvůli jistým důvodům ne...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď