Jump to content
Skuda

Netflix The Witcher

Netflix a jeho debility  

16 členů hlasovalo

1. 1. Jaký máte názor na prznění světa Zaklínače v seriálu od Netflixu?

• Vadí mi to.
    • Je mi to jedno.
    • Bude to více multikulturní a korektní, tak to má být.

Recommended Posts

Mluvím o tomto. Knihy čteny, vadí mi to, jako fanouškovi. 

Jak by to asi vypadalo ve fantasy z mytologie staré Číny, když by vypadala jedna z nejdůležitějších postav, tak, jak by podle předlohy měla vypadat Ciri?

A ještě popis caharakteru Ciri dle Netflixu: 

Tento seznam pokračuje a popisuje Ciri, jako „odolnou, drzou, nemilosrdnou, dospívající holku.“ 

Zdroj: tvguru.cz

Ten, kdo to aspoň nějak zná, ví, jak to nesedí. Nakonec to, co vzniklo v Polsku bude možná lepší. 

Editoval(a) Mr.Skuda

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Tak ono tady nejde jen o nějakou korektnost (tedy zatím to není nějak potvrzené). Ono je dost komplikované vytvářet filmy a seriály. On za tím může být často úplně jiný úmysl. Třeba s hercem na Geralta docela souhlasím, černá Ciri mi tam tedy úplně nesedí, ale tak rád se nechám překvapit výsledkem. Pokud by tam třeba byla pořád zesměšňovaná za to, že je černá, tak jsem s tím celkem spokojený :D Moc by to bylo, kdyby příště řekli, že tam bude hrát mongoloidní trpaslík, ale to se snad zatím nekoná. Myslím si, že být naštvaný kvůli něčemu, co ještě nevyšlo není na místě a jak znám Netflix, tak ty nic nepokazí.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

celkom ma to trigruje lebo ciri je odjakziva biela ako vapno :D a nie cierna ale tak uvidime a tiez nesuhlasim s tymto „odolnou, drzou, nemilosrdnou, dospívající holku.“ knihy nemam este docitane ale drza a nemilosrdna neni urcite 

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 13. 9. 2018 at 22:03, Samuel Petrikovic napsal(a):

este nie som u posledni prani na 200 strane :D 

Ty předělaný pohádky jsou nejlepší

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Rozdíl mezi knižním a herním Geraltem je dost velkej a hádej, kterej z nich je silnější. :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Barendol asi poukazuješ na Somni a Heliotrop co? :D Dále spoiler příběhu, jak prase

Spoiler

A taky to  že Geralt dokud mu Vilgefortz nerozdrtil stehenní kost byl nejlepší šermíř, na Thaenidu nebojoval proti ocelové holi, ale proti magii, to je trošku rozdíl...

Beztak je Feldmaršárek Duda best :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď