Jump to content

Recommended Posts

Zdravím,

chtěl bych si pořídit kvalitní 7.1 sluchátka, cenovka je relativně volná (jsem ochoten to vytáhnout na 2,5K, #hodinkyasinebudou :D ), zatím jsem našel Razer Electra V2 (teď, ale nevím jaký je rozdíl mezi USB a Jackem krom jiného vstupu)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

No tak já osobně digitální sluchátka (USB) k počítači preferuji, protože nejsou závislé na zvukové kartě počítače, ale mají uvnitř vlastní a často kvalitní. S tím 7.1 bych to zase tolik nepřeháněl. Není to zrovna špatná vlastnost, ale podobného efektu dosáhneš i u obyčejných slucátek. Myslím si, že s tím Razerem neprohloupíš. Stejně tak bych mohl doporučit třeba Patriot Viper V370 (řekl bych, že trochu horší) nebo Corsair Void PRO (tady je snad i podpora Dolby Atmos, takže to 7.1 nějak využiješ).

• Like 1
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@milanfon takže bych s USB používal Zvukovku Razeru přímo ve sluchátkách... Fungovalo by to tak i u mobilu? S redukcí samozřejmě... Nejsem pro hráč, jde mi jen o herní zážitek (který mi má sestava dopřává jen z části...), takže nepotřebuju špičková ms...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Romantus97 napsal(a):

@milanfon takže bych s USB používal Zvukovku Razeru přímo ve sluchátkách... Fungovalo by to tak i u mobilu? S redukcí samozřejmě... Nejsem pro hráč, jde mi jen o herní zážitek (který mi má sestava dopřává jen z části...), takže nepotřebuju špičková ms...

U mobilu to vetsinou nefunguje. Musi mit Android 6 a vydavatel nadstavbz ho musi povolit. Myslim, ze na Xiaomi to treba funguje, ale u tveho Sony nevim. Na netu jsem nasel, ze to jde, pokud ve vyvojarskem nastaveni prepnes USB rezim na Audio Ouput. 

P.S. Pisu z Linuxu, kde neni CZ layout.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jinak Xiaomi preferuje právě USB před Jackem, takže má v základu tohle povoleno, ale samozřejmě se to dá vypnout. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No Razer jsem zatím nekupoval... A dneska jsem zahlédl tohle... No není to krása? Takové hezké parametry na sluchátka (až na tu interpedanci) a za mě vypadají líp, jsou skladnější, takže JBL bych pak mohl brát jen na sjezdovku, protože tohle v poho dám do tašky... Možná bych zkusil ještě tyhle

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Host
Reagovat na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen jako video..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš původní obsah byl obnoven. .   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...