Jump to content

Recommended Posts

Ahoj, rozhodl jsem se upgradovat systém na mém starém PC na windows 7 64 bit (btw dělal jsem to asi 5x), ale nejde mi vybrat primární bootovací zařízení, a deska nemá boot menu, což je divný. Vždy když tam nastavím CD/DVD, stejně začnou bootovat XPčka, co už tam jsou, ale o CD/DVD ani zmínka.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
1 hour ago, milanfon napsal(a):

A co to je za CD? To je originální nebo vlastní? 

Originální, pak jsem ještě zkusil svoje a taky nic, dokonce ani na USB to nešlo.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Romantus97 napsal(a):

@Ajrocket Hrají zkus tam hodit Windows 10 64 bit, po znárodnění systému dle @milanfonto poběží stejně jestli ne líp... Kvůli čemu tam chceš W7? 

Protože Windows 10 je upřímně sračka. Ano, sice podporují DX12, ale vzhledem k tomu, že to má P630 tak je to jedno. Jinak Windows 7 mám mnohem lepší pracovní prostředí a nižší systémové nároky. W10 mám na svém herním PC s GTX1070Ti a co to je za Shitdowsy, to už nechci, ale musím, protože VÝKON!

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 minutami, Ajrocket Hrají napsal(a):

Originální, pak jsem ještě zkusil svoje a taky nic, dokonce ani na USB to nešlo.

No trochu se bojím, jestli ty tvoje instalačky nejsou náhodou jen s EFI, protože to tyhle starší počítače nemusí podporovat. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, milanfon napsal(a):

No trochu se bojím, jestli ty tvoje instalačky nejsou náhodou jen s EFI, protože to tyhle starší počítače nemusí podporovat. 

No hele pojem ''starší PC'' je asi špatně, protože jsem ze stejného CD nainstaloval wokna 7 na Semprona 2600+ s 512 MB RAM :D. Samozřejmě 32bit.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď