Jump to content
Frantisek Macků

Výpadky wifi

Recommended Posts

Dobrý den rád bych se zeptal jestli se dá opravit to, že mi můj prohlížeč ukazuje že nejsem připojen, ale  já sem připojen.  dříve se to tak moc nestávalo, ale teď  když se dívám na streamy tak se vůbec nerozjedou a nebo se někdy za seknout a když se někdy dívám nejenom na Youtube ale i na nějaký pořad na české televizi (Myslím tím na Internetových stránkách) tak mi to taky blbne. základní desku mám: Gygabyte GA-H55M-UD2H Copper 2oz, OS používám Linux a na hry které nejedou v Linuxu tak Windows 10 (mám  Dual) Přijímač na wifinu mám cca 3 Roky od značky TP-LINK konkrétně se jmenuje TLWN722N.

Předem děkuji za odpověď

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 2 hodinami, Frantisek Macků napsal(a):

Dobrý den rád bych se zeptal jestli se dá opravit to, že mi můj prohlížeč ukazuje že nejsem připojen, ale  já sem připojen.  dříve se to tak moc nestávalo, ale teď  když se dívám na streamy tak se vůbec nerozjedou a nebo se někdy za seknout a když se někdy dívám nejenom na Youtube ale i na nějaký pořad na české televizi (Myslím tím na Internetových stránkách) tak mi to taky blbne. základní desku mám: Gygabyte GA-H55M-UD2H Copper 2oz, OS používám Linux a na hry které nejedou v Linuxu tak Windows 10 (mám  Dual) Přijímač na wifinu mám cca 3 Roky od značky TP-LINK konkrétně se jmenuje TLWN722N.

Předem děkuji za odpověď

Na jiném zařízení Wi-Fi pracuje bez problémů?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 12 hodinami, jirkasta napsal(a):

Na jiném zařízení Wi-Fi pracuje bez problémů?

tak mám notebook a mobil. v notebooku nevím moc ho nepoužívám ale v mobilu se to taky stává. když jsem ale u Babičky nebo někde jinde tak i v tom mobilu se to odpojuje (může to být přeplněnou síťí?)  sousedka říkala že ji to taky se stává.

Editoval(a) Frantisek Macků

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

skontroluj si ako vytazeny kanal je ten na ktorom mas tu wfi ak to bude ok zresetuj ju ak to nepomoze a nie si v tom sam tak si zrejme niekto zo susedov kupil silnu antenu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, Frantisek Macků napsal(a):

tak mám notebook a mobil. v notebooku nevím moc ho nepoužívám ale v mobilu se to taky stává. když jsem ale u Babičky nebo někde jinde tak i v tom mobilu se to odpojuje (může to být přeplněnou síťí?)  sousedka říkala že ji to taky se stává.

Takže vlastní router nemáš, ale chytáš Wi-Fi od nějakého providera? Upřímně, do těchto sítí bych se já osobně připojil, až kdyby nebylo zbytí. Není to moc spolehlivé připojení obecně, ale tohle by se stávat nemělo. Pravděpodobně to bude problém na jeho straně, takže kontaktovat jeho. Pokud tě ruší nějaký soused, pak by z toho mohl mít velký problém, což ale případně prověří ten provider.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 minutami, Frantisek Macků napsal(a):

my máme v domě router. (od O2)

Připoj se na router kabelem a zjisti, jestli se problém nevyřešil.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

vím že můj taťka je připojen kabelem zeptám se ho jestli mu to  dělá taky ( na taťkovém PC taky někdy jsem mohl bych tam skusit dělat ty práce a zjisit jestli by kabel pomohl.)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Frantisek Macků napsal(a):

vím že můj taťka je připojen kabelem zeptám se ho jestli mu to  dělá taky ( na taťkovém PC taky někdy jsem mohl bych tam skusit dělat ty práce a zjisit jestli by kabel pomohl.)

Tak to vyzkoušej a pak napiš.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, Romantus97 napsal(a):

@jirkasta když prší tak se může dít všechno možný :D třeba ti nějakej křeček zaleze do země a přehryže kabely :D

Metr pod vrstvu asfaltu asi ne :D Když drží 50 let, tak už ti ho asi křeček nerozhryže :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 11 minutami, Romantus97 napsal(a):

@jirkasta to víš komunisti a kvalita jejichpráce :D nebude to sdíleným kanálem?

Ale většina sítě byla předělaná v 90. letech, což byla asi největší chyba Telecomu :D Ale jsou díky tomu aspoň všude chráničky, takže natahání optiky se dá realizovat i bez výkopů v celý ulici. Nikdo nevěděl, že za 15 let pevný linky nebudou...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Máme to ne podzemí ale nadzemí (ten drát),  mám další varianty čím to by mohlo být 1, jednou když jsem si uklízel tak mi přijímač spadl na stůl (ze 45 cm) 2, náš vysílač  nemá anténu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 14 hodinami, Frantisek Macků napsal(a):

Máme to ne podzemí ale nadzemí (ten drát),  mám další varianty čím to by mohlo být 1, jednou když jsem si uklízel tak mi přijímač spadl na stůl (ze 45 cm) 2, náš vysílač  nemá anténu.

Vyzkoušej nejdřív to, co jsme ti řekli, těch důvodů může být celá řada a zjistíš to jen vylučovací metodou.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 44 minutami, Romantus97 napsal(a):

@Frantisek Macků to je běžný, že přijímače nemají viditelnou anténu, oni jsou ta anténa...

A kde maj vlastně anténu mobily? V tom musí být nějaký nadpřirozeno mZamyslenym

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

já jsem nepsal přijímač, já jsem psal vysílač ten, který vysílá a né přímá to je přece jasné ne? (já vím že se vysílači říká router ale já říkám vysílač)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 36 minutami, Frantisek Macků napsal(a):

já jsem nepsal přijímač, já jsem psal vysílač ten, který vysílá a né přímá to je přece jasné ne? (já vím že se vysílači říká router ale já říkám vysílač)

To je ale velký rozdíl. Člověk pak neví, co přesně myslíš, protože vysílačů nebo přijímačů je celá řada. Nehledě k tomu, že router, mimo spousty jeho dalších úkolů, samozřejmě taky přijímá :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...