Jump to content
Minecrafter AN

Be quiet! Dark Rock 4

5 Příspěvků k tomuto tématu

Zdravím, uvažuji, že si připlatím za chladič na procesor. Konkrétně za Be quiet! Dark Rock 4. Původně jsem měl v plánu Feru 3 od SilentiumPC.

Co si o něm myslíte? Stojí za tu cenu? Bude stačit box pasta ke chladiči, nebo mám nějakou dokoupit? (popř. doporučte jakou.)

Zde je odkaz na unboxing: https://www.youtube.com/watch?v=ZO01nbafw8s

procesor: Intel Core i5 8600K

MB: ASRock z370 EXTREME4

Předem děkuji za odpověď.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Tenhle CPU by asi určitě ocenil lepší chladič než-li je Fera, ale ten DarkRock4, už zase přijde malinko jako owerkill, možná bych se obrátil spět ke značce SilenciumPC a mrknul na Grandis. Za ty peníze, mi to přijde, jako hodně slušnej výkon.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já jsem si ten Chladič vybral hlavně kvůli vzhledu. :D Co si budem, ale Fera a ani ten Grandis nejsou žádní krasavci. :D

A bude stačit ta pasta, co k němu dávají, nebo mám vybrat jinou?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hele já proti tomu nic nemám, myslím že na 8600K je to dobrá volba. Ono nejde jenom o to, že to vypadá lépe jak ty SPC, ale taky je celkově kvalitnější, takže budeš mít konzistentní teploty, což je problém, na který jsem občas narážel u SPC, kdy prostě se to někdy chovalo divné. 

• Like 1
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On ‎02‎.‎09‎.‎2018 at 10:03, Minecrafter AN napsal(a):

Já jsem si ten Chladič vybral hlavně kvůli vzhledu. :D Co si budem, ale Fera a ani ten Grandis nejsou žádní krasavci. :D

A bude stačit ta pasta, co k němu dávají, nebo mám vybrat jinou?

Tak pokud podle vzhledu, tak třeba, já si jeho předchůdce vybral do svého bejvalýho PC, proto že v té době, měl mezi vzducháčema Dark Rock 3 nejlepší chladicí výkon. Dneska už je v tomhle sice překonanej, ale co do vzhledu, je podle mě, spolu se svým nástupcem, pořád nepřekonanej a hlavně mi úspěšně chladil opravdu hodně žhavou i7-3930K na 4,6GHz v multi-core. 

Editoval(a) Lukas

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď