Jump to content

Recommended Posts

Takže tohle je první příspevěk na tomhle fóru. Fórum je určeno pro všechny, co chtejí poradit se svojí PC sestavou, nebo se s ní prostě jen chtějí pochlubit ostatním. Můžete tu také házet novinky a kecat o všem, co vás napadne okolo počítačů a techniky. Co se týče počítačů, tak vám tady pomůžeme se vším od myši až po bednu :D

Fórum zatím není dodělané. Asi jste si už všimli, že stránka ještě není přeložená a aktuálně tady máme takovou čechoenglish. Samořejmě se pracuje i na designu a dalších funkcí. Snad to oceníte a domény si prosím nevšímejte, je to jen dočasné řešení, dokud na vás nezačnu vydělávat Kappa(a ano, máme tady i Kappu :D)

milanfon

Editoval(a) milanfon
  • Souhlasím 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Paráda! Skvělý nápad udělat takové fórum :) #PyTon

Ještě to chce hodně práce, ale vzhledem k tomu, že o tom zatím v podstatě ještě nikdo neví a za ten necelý den, co to funguje, je tu přes 10 unikátních přístupů, takže to vypadá docela nadějně. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Už to vidím za pár let. Nejlepší české technické fórum. Kappa 

Editoval(a) Barendol
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tenhle web se mi líbí, protože se v něm dá dobře orientovat. Jinak super video už sem nevěděl kde se mam zeptat na tu soustavu, a najednou "milanfon" vidá video kde se dozvim o tomhle super webu, kde se na to můžu zeptat. PS: sorry za gramatiku nejsem zrovna nejlepší čech Kappa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tenhle web se mi líbí, protože se v něm dá dobře orientovat. Jinak super video už sem nevěděl kde se mam zeptat na tu soustavu, a najednou "milanfon" vidá video kde se dozvim o tomhle super webu, kde se na to můžu zeptat. PS: sorry za gramatiku nejsem zrovna nejlepší čech Kappa

​Tak to tedy dobře pro tebe! Zatím to je více či méně jen zkouška toho, zda by o takovou věc byl v Čechách zájem...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Fórum bylo super nápad, obdivuji tě, že to zvládáš více méně zorganizovat sám a máš u mě respekt. Je to lepší než komentáře pod videem :D. Kappa Ano tu Kappu jsem si musel vyzkoušet xD.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...