Jump to content
W0lfi_

Problémi s hrami na Windows 10

Recommended Posts

Ahoj slyšel jsem že na Windows 10 jsou problémy s hrami a to takové, že hry vůbec nefungují. Moje otázka zní: Je to pravda? A jestli to je pravda, bude to někdy opravené?

Editoval(a) jirkasta
Oprava interpunkce, i/y, skloňování

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 8 minutami, W0lfi_ napsal(a):

Ahoj slyšel jsem že na Windows 10 jsou problémy s hrami a to takové, že hry vůbec nefungují. Moje otázka zní: Je to pravda? A jestli to je pravda, bude to někdy opravené?

Já Windows 10 používám už nějaký ten pátek a zatím jsem žádné problémy nezaznamenal.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 28. 8. 2018 at 16:49, W0lfi_ napsal(a):

Jediné které jsem zaznamenal jsou úplná nekompatibilita (ta je i na Windows 7) a případně nižší výkon (u her dělaných na Windows 7, dá se vyřešit nastavením pouštění v režimu kompatibility pro Windows 7, v některých případech i Windows 8), velký rozdíl mezi W7 a W10 způsobuje odlišné jádro systému, jiné prostředí systému, ale i jiná verze DirectX (s DX12 je zatím kompatibilní jen W10, lišící se od DX 11 spřažením na procesoru, zde je, ale mírně snížený výkon s aplikacemi na bázi DX 11, tuto propast zmenší již zmíněné nastavení kompatibility), pokud tedy máš tedy v sestavě slabší procesor, který by mohl bottleneckovat silnou grafiku (největší záhul mému PC dalo Assassin's creed Origins, které může posloužit jako měřítko maximálního bottlenecku při hraní), tak se ti určitě vyplatí Windows 10... Ještě nějaké otázky? Rád poradím... 

Pozn. pro Adminy, MML a moderátora: Psáno z pomalého připojení a nefungovalo mi označení, ale jen citace... Nešlo by nějak upravit vyhledávací algoritmus, aby fungoval i na slabším připojení? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Host
Reagovat na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen jako video..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš původní obsah byl obnoven. .   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...