Jump to content
W0lfi_

Xiaomi Mi Notebook Air

3 Příspěvky k tomuto tématu

To docela záleží na tvých preferencích. Xiaomi se tady snažilo okopírovat Macbook, což se jim skutečně povedlo, protože je to jedno z mála Windows zařízení, které má výdrž baterky přes 10 hodin a i tak solidní výkon. K tomu výkonu. 4 jádrový CF ti vystačí skoro na všechno. Stejně tak MX150 (na úrovni 1030) ti stačí na veškerou práci a dokonce i základní hraní (MMO a Esports hry). Horší je na tom ale s klávesnicí a s upgradeovatelností (jediné, co se dá vyměnit je SSD). Pro model tyhle nedokonalosti eliminuje a ještě přidává jeden M.2 slot. @David Morávek (Dave) aktuálně chce tu Pro verzi kupovat, takže by ti mohl říct víc. 

• Like 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ahoj, souhlasím s Milanem co tady psal. Jako za ty peníze je to super věc s využitelností na vše jak práci, tak hraní, tak dlouhé koukání na filmy. Jako já si na 100% chci kupovat tu PRO verzi na vánoce. Má ten slot navic a je trochu dražší. Ale zase nabídne 15,6" displej.

Jako jestli chceš notebook a stačí ti 13,6" monitor a chceš aby si na něm mohl ve škole pracovat celý den a doma nebo někde hrát hry na střední nastavení grafiky, tak je to jedna z nejlepších voleb. Na internetu najdeš hodně recenzí, které potvrdí vydrž baterie, kvalitu zpracování a i výkon pro občasné hraní. 

Upgrade maximálně ssd, ale jako na práci a to hraní ti mnoho let vydrží. A rozhodně budeš spokojený. :)

Celkem delší dobu už zkoumám mi notebook air i pro verzi, takže mohu poradit! 

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď