Jump to content

Recommended Posts

Chtěl bych se zeptat. já jsem si cca před dvouma rokama koupil Herní Grafickou kartu (Nvidia geforce GTX 750 Ti) jede mi ješte v porádku ale obávám se že ale mám slabí zdroj  a grafika nejede na plný výkon, nespadl pc nikdy ale grafika vyžaduje min. 400w a já mám zdroj z 350 w myslíte si že by se mohl urychllit výkon kdybych koupil buď 400w - 500 w Zdroj? Děkuji předem za odpověď

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Nevím sice co máš za CPU a jak moc využíváš OC, ale pokud máš výkonnostně odpovídající CPU, bez nějakýho velkýho OC, tak by to měl utáhnout i kvalitní 300W zdroj a to naprosto s přehledem.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Konfigurace mého PC je taková: Intel core 3 2jádra 4vlákna 3.33 GHz, 8 GB  RAM, Grafika od Gygabyte Nvidia geforce GTX 750 Ti, a dva SSD 120 GB a jeden HDD 250 GB a to pohání 350 w zdroj. já natáčím na youtube přímo natáčení jde mi pěkně ale někdy když streamuji tak se mi to zasekne (hraji tyto hry: Minecraft i z modama který tam mí někdy dělají 120 FPS (112 modu) 60 FPS (200 modů) při natáčení, stream vůbec nejde jenom pouze při čistém minecraftu. GTA a ostatní střílečky nehraji.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hele jestli streamuješ přes CPU, tak se nedivím, že ti to blbne, ten na to prostě nemá, ale mohl by si zkusit streamovat, přes grafiku, měla by na to mít nástroj, něco jako GPU Tweak Streaming.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak co když tam hraji na tačím a atd. tak mohl by se zvýšit ten výkon kdybych si koupil zdroj z  400 a víšší (teď  si počítač postupně vylepšuji to proto že jsem ho koupil  cca 4roky do zadu a repasovaný a mám tam pár věcí nových dvě ssd a grafickou kartu. jinak všechno tak jak to tam bylo. zdroj  tam mám podle mě starý a ještě ktomu nemá ty značky jako 80 plus bronz atd. )

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...