Jump to content
Michal Bruk

Jak zapojit grafickou kartu s napájením

Recommended Posts

Zdravím,nikdy jsem nezapojoval grafickou kartu s napájením a chtěl bych se zeptat jestli by mi někdo nemohl vysvětlit vše krok po kroku,hledal jsem na internetu, ale žádný "tutorial" jsem nenašel.

Budu si kupovat MSI GeForce GTX 1060 3GT OC.

Děkuji předem

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Nechci být na nikoho zlý ale když někdo neví jak zapojit grafickou kartu měl by raději nechat stavbu na odbornících. Obchody jako CZC a Alza to má jako službu. 

A tady máš tedy video návod aby jsi neřekl že mám jen kecy a neporadím :)

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Sice máš pravdu,ale nechce se mi další měsíc čekat,navíc si myslím ,že když to udělám podle toho videa tak bych neměl co zkazit.Sice nevím jestli se k tomu ten kabel dodává(jelikož u zdrojů to není tak jisté,ale to už dogooglim,díky za pomoc :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke zdroji se samozřejmě tento kabel dodává. Pokud máš klasický zdroj kde jsou už kabely na pevno tak je tam na 100% pokud modulární zdroj tak bude určitě někde v balení.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, Michal Bruk napsal(a):

Sice máš pravdu,ale nechce se mi další měsíc čekat,navíc si myslím ,že když to udělám podle toho videa tak bych neměl co zkazit.Sice nevím jestli se k tomu ten kabel dodává(jelikož u zdrojů to není tak jisté,ale to už dogooglim,díky za pomoc :)

Další měsíc čekat? Já čekal asi týden a to jsem si na to vybral asi nejdebilnější období v roce se svátky (vyjma Vánoc), co jsem mohl :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...