Jump to content

Recommended Posts

čau 

chcelo by to povedat aky mas procesor, zakladnu dosku, ramky , no aspon trochu o svojom PC

ja osobne by som bral nvidia grafiku ale nerozmyslal si  nad MSI, EVGA

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 4 hodinami, J4N napsal(a):

....fiku ale nerozmyslal si  nad MSI, EVGA

Nevím co máš proti Zotacu :D

Osobně mám Zotac v lásce a kdybych mohl, tak mám "AMP EXTREME" :P

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jo zbytek sestavy:

Ryzen 5 2600 + SilentiumPC Spartan 3 Pro

adata xpg gammix D10 1×8GB (3000MHz, CL16)

ASRock B450M Pro4

Evolveo Pulse 550W

No asi ten Zotac zkusím, má nižší spotřebu a taktem bych se měl na tu 580 dostat...doufám že za rok nebudu řešit že těch 6GB bude málo...:)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 11 hodinami, ARNOLD RIMMER napsal(a):

...ižší spotřebu a taktem bych se měl na tu 580 dostat...doufám že za rok nebudu řešit že těch 6GB bude málo...:)

Takt není všechno...  a 6gb je na FHD nepřekročitelnejch...  a na vyšší rozlíško ta karta ani není stavěná, takže by sis moc nezahrál :D

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zeptám se.. už jen z názvu toho eshopu.. chceš kupovat grafiku, která byla (pravděpodobně) v těžební sestavě? I když je na to záruka 24 měsíců, tak nevím.. :/

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Vojta7 napsal(a):

Zeptám se.. už jen z názvu toho eshopu.. chceš kupovat grafiku, která byla (pravděpodobně) v těžební sestavě? I když je na to záruka 24 měsíců, tak nevím.. :/

Vypadá to že je nová, jen je to teda obchod pro lidi co chtějí těžit :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ach tak to jsem teda špatně pochopil, čtu to na mobilu.. I tak jsou na trhu očividně nový. Já si tedy vždy dost projíždím recenze obchodu, když kupuju z něčeho málo známého. Btw: nemají všechny nové grafiky záruku 36 měsíců? Jen jsem zvědavý, nesnažím se nijak rejpat :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 17. 8. 2018 at 21:25, Vojta7 napsal(a):

Ach tak to jsem teda špatně pochopil, čtu to na mobilu.. I tak jsou na trhu očividně nový. Já si tedy vždy dost projíždím recenze obchodu, když kupuju z něčeho málo známého. Btw: nemají všechny nové grafiky záruku 36 měsíců? Jen jsem zvědavý, nesnažím se nijak rejpat :)

Neberu to jako rejpání občas člověk něco přehlídne :) No standartně je záruka daná zákonem 24 měsíců, tohle může být prodloužená. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ted je otazka, k cemu ti budou nejvyhodnejsi nabidky zahranicniho trhu s uplne jinejma cenama

tebe by spis mely zajimat cesky ceny a akce ceskejch obchodu

Editoval(a) Endyy

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 8 hodinami, Endyy napsal(a):

ted je otazka, k cemu ti budou nejvyhodnejsi nabidky zahranicniho trhu s uplne jinejma cenama

tebe by spis mely zajimat cesky ceny a akce ceskejch obchodu

:-) Přijde ti, že se tahle věta nějak vymyká českému trhu? :-) 
"Radeon RX 580 generally outperforms the similarly-priced GeForce GTX 1060 6GB, particularly in DirectX 12 games, earning it a spot on our list."

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tom's Hardware, taky používám, jako zdroj pro většinu svých znalostí a tvrzení. Ale myslím si, že toto tvrzení má poměrně úzký záběr, tak že bych to nezobecňoval. Ano, v mainstreamu je ATI skvěle konkurence schopná, hlavně díky kapacitě VRAM, a asi ten directX12, ale jako univerzálně lepší ji zde nespatřuju, ta 1060 si pořád pomechává nějaký to svoje.  

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...