Jump to content

Recommended Posts

Před 3 minutami, Romantus97 napsal(a):

Pokud by jste dělali recenzi na mobil, co všechno by jste zkoušeli? Krom crashtestů a IP68... 

Začal bych tím kolikrát se za den odpojí od Wifi, jakej je mezičas těchto odpojení. Jak rychle se přehřeje při jasu > 25%  (narážka na chování mého mobilu)

Rozhodně je důležitá výdrž baterky, kvalita zvukovky, rychlost navázání GPS signálu, síla přijímače Internetu (4g / Wifi), čitelnost displaye na slunci, rozebiratelnost...

Jako našel bych ještě dost věcí :D

• Like 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

@Dangel hledej, chci i detaily! Recenze bude o Sony Xperia XA2... Jaksi nerozebiratelný, chladný pokud není úplný vedro, phototest bude... 

Editoval(a) Romantus97

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No jo! Fototest.. na ten jsem zapomněl! 

Jinak samozřejmě ta výdrž by měla být ve Standby, při přehrávání hudby (zamknutá obrazovka), při přehrávání videa, a projíždění Webu.

Na test výkonu bych se úplně vys*al.. to jestli má věc v Antutu 100, 10000 nebo 1Mega ti stejně moc neřekne, obzvlášť když v dnešní době není problém výkon ale nezkušení programátoři. Taky bych možná zmínil čistotu hovoru s osobou, jednoduchost ovládání danýho launcheru, množství s*ačko-Applikací který jsou předinstalovaný a bez rootu se jich nedá zbavit...

zatraceně napište to někdo za mě.. nebaví mě to ! :D

• Like 1
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Test připojení Wi-Fi bude asi na tvém routeru problematický :D Už sis zajistil Annex B VDSL2 17b 50/5? :P

Jinak bys mohl udělat videotest, test různých systémů GPS a vše, co tě napadne. Dodej k tomu i dokumentaci (rozuměj návod, jak si měřil) a totéž zkusim udělat na S9+.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, jirkasta napsal(a):

Test připojení Wi-Fi bude asi na tvém routeru problematický :D Už sis zajistil Annex B VDSL2 17b 50/5? :P

Jinak bys mohl udělat videotest, test různých systémů GPS a vše, co tě napadne. Dodej k tomu i dokumentaci (rozuměj návod, jak si měřil) a totéž zkusim udělat na S9+.

Nezapomeň že ty budeš mít vlajku, já střed... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, Romantus97 napsal(a):

Nezapomeň že ty budeš mít vlajku, já střed... 

Samozřejmě, ale to nevadí, je to pochopitelné.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No já to teď zkoušel dělat takhle, ale jenom shrnutí těch hlavních bodů mi zabralo 4 stránky, takže to výsledné video asi bude mít přes 15 minut :D Ty vedlejší infomace prostě budou muset být asi jen tak na videu :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@milanfon to teprve s tou Xperií by jsi měl orgáče :D na to že nastavení je oproti starému kusu překopané, jsem se zorientoval skvěle, dokonce i na auto režim byly fotky dokonalé, vidět byl každý detail, ještě bonus, který jsi u Oneplusu zhejtil, postprocesing edit tool, dále AR efect a můj starý známý kreativní režim... Více v recenzi (přeměním na odkaz až bude hotovo)

Odkaz na mou představu o phototestu, borec tam špatně nastavil pár věcí, třeba selfie foťák na širkoúhlý režim, ostří pak pásově po středu expozice, což je u solo fotky špatně... BTW Ultra verze by měla mít stejně dobrej foťák jako klasik verze, všechny problémy z videa se mi zatím povedly vyřešit manuální nastavením.

Editoval(a) Romantus97

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď