Jump to content
Kratas

Aukro OS

32 Příspěvků k tomuto tématu

Chtěl bych se zeptat, jestli se vyplatí koupit windows 10 na aukro jestli je to legit nebo doporučit stránku kde to seženu levně a bude to CD.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Na Aukru koupíš digitální licenci ne cd. Instalační medium si vytvoříš sám třeba na flash disk. A ano vyplatí koupíš ho za 200,- max na czc stojí licence třeba 3k 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

K čemu CD?  K čemu mechaniku? Stačí ti nějaký čas,  aspoň 8GB Flash disk a 130-160Kč. 

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hele ta legalita záleží na úhlu pohledu. Jsou to OEM klíče, takže správně by se měli používat pouze jednou. Tedy podle podmínek Microsoftu, jenže ty jsou v rozporu s nařízením EU, takže jejich prodej a použití je naprosto legální. 

• Haha 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@milanfon a funguje je to tak, že z jiného pc nainstaluji windows 10 na usb  a pak při instalaci do mého pc jenom zadám ten Product key a to je vše? Moc tomuhle nerozumim.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 51 minutami, Kratas napsal(a):

@milanfon a funguje je to tak, že z jiného pc nainstaluji windows 10 na usb  a pak při instalaci do mého pc jenom zadám ten Product key a to je vše? Moc tomuhle nerozumim.

Vesměs ano, už to tu bylo milionkrát, tak si to laskavě najdi ;)

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tiež by sa dalo povedať že predajom OEM windowsu porušuje microsoft zakon ale ja som právny nevzdelanec :D

u koho tie win kľúče kupujete je niektorý predajca alebo WEB viac či menej spoľahliví (pre mňa skončila doba predraženého De facto winXP) potrebujem nowý windows na "asi" novú MB...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na aukru si vyjedu seznam OEM klíčů a koukám u dobrých cen na hodnocení prodejce,  kolik lidí to koupilo atd. 

• Souhlasím 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 14 minutami, Mr.Skuda napsal(a):

Na aukru si vyjedu seznam OEM klíčů a koukám u dobrých cen na hodnocení prodejce,  kolik lidí to koupilo atd. 

Ja som takto kúpil Win 10 Pro za 1,5€ a funguje. Ale musiš byť pripravený, že je tu malá šanca na scam.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám key, ktery už je použitý u mého starého pc, ale k pc už nikdo nezna heslo. Muzu si do noveho pc vlozit tento key ? Slo by to bez toho, anizbych musel vyndatavt harddisk nebo odblokovat pc ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 34 minutami, Rady napsal(a):

Mám key, ktery už je použitý u mého starého pc, ale k pc už nikdo nezna heslo. Muzu si do noveho pc vlozit tento key ? Slo by to bez toho, anizbych musel vyndatavt harddisk nebo odblokovat pc ?

Jo, ty klíče jsou znovu použitelné. 

On 2. 8. 2018 at 16:31, Vladimír Kučák napsal(a):

Ja som takto kúpil Win 10 Pro za 1,5€ a funguje. Ale musiš byť pripravený, že je tu malá šanca na scam.

No hele já takhle na Aukru koupil klíč za 200 Kč a do teď jsem ho nedostal :D Od té doby je radši kupuji na Ebayi, tam je mám instantně. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 6 hodinami, milanfon napsal(a):

Jo, ty klíče jsou znovu použitelné. 

No hele já takhle na Aukru koupil klíč za 200 Kč a do teď jsem ho nedostal :D Od té doby je radši kupuji na Ebayi, tam je mám instantně. 

Mohu použít i key ze starého notebooku?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, Rady napsal(a):

Našel jsem tohle u mého starého pc, můžu to použít na nový pc?received_849116175212086.jpeg.1f05f8ec2e4cd980e32de0e6c785db29.jpeg

Skus ale ked vbehne do domu FBI tak uz bude neskoro 😉😉😉

• Haha 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak neviem nemalo by sa nic stat asi , ved z aukra ked kupis to je asi toto iste co ty chces urobit len ty ho mas na ntb a nemusis kupit

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď