Jump to content
Samuel Petrikovic

periferie do 185 euro

8 Příspěvků k tomuto tématu

Před 11 minutami, Samuel Petrikovic napsal(a):

Caute chcel by som sa opytat ci mi neviete doporucit nejaku dobru klavesnicu, mysku, podlozku a sluchadla do 185 ja mam zatedy tento vyber

a na čo má ten gear slúžiť? hranie hier, práca, herné/audio sluchatka? trochu viac info by to chcelo 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

tak sluchátka ktoré môžem z vlastnej skúsenosti doporučiť sú HyperX Cloud II, na hranie hier nemajú chybu ale cena je pomerne vysoká (lacnejšie sú napríklad MSI na ktoré som počul pozitívne ohlasy) ... myška a klávesnica je dosť individuálna záležitosť, pri klávesnici sa musíš rozhodnúť medzi mechanikou a "klasikou", keď zvolíš mechaniku musíš sa rozhodnúť aké switche  ... prvú mechaniku ktorú by som na skúšku doporučil je motospeed CK 104, dobrá cena/kvalita ... myšku zas vyberať podľa tvaru ktorý ti sedí, či už Logitech G*** alebo Zowie EC, Steelserie (musíš skrátka kúpiť a skúsiť ktorá ti sadne najlepšie) ... ak by rozpočet nevyšiel na nejakú drahú podložku, kľudne by som objednal z ebay-u/aliexpressu

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

skús pozrieť podložky od HP Omen sú dosť kvalitné... ak ti vyhovuje taký tvar myšky tak skús :D s tou značkou nemám žiadne skúsenosti... mechanika skôr tá motospeed

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 hodinami, misoCPU napsal(a):

rozdiel medzi 50€ podložkou a 10€ nenájdeš!!!

Ehhh... Najdeš...  Ale rozdíly tam nebudou velký.   

Důležitější pak je jestli ti vyhovuje danej povrch podložky a jestli ten povrch nevadí senzoru myšky...

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď