Jump to content
Vojta7

Gigabyte GTX 1050Ti G1 Gaming

Recommended Posts

Prodám GTX 1050Ti, koupená v lednu 2018. Karta je plně funkční, používaná cca obden na hry (PUBG, GTA V) a internet, žádný mining. Má výborné chlazení a málo topí, v plné zátěži a dobře větrané skříni nepřekročí 60 stupňů. Prodávám, jelikož jsem si pořídil 1060ku. Kupováno v czc.cz jako součást kompletní pc sestavy viz. záruční list, proto k ní nemám krabici. Je tedy ještě 2,5 roku v záruce. Pouze osobní předání v Praze, možnost vyzkoušení, když si přinesete pc. :) Cena: 3800Kč

IMG_20180721_093116.jpg

IMG_20180721_093229.jpg

IMG_20180721_093657.jpg

IMG_20180721_093718.jpg

Editoval(a) Dangel
Upraveno na základě následující konverzace kdy se zmiňuje že jinde nabídku již snížil ale zde to nejde.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Asi bych i koupil, ale už mám gtx 1060 3GB, bottleneck na FX 6300 bohužel je...

EDIT: @Vojta7 tím bottleneckem jsem narážel na to že bych udělal RomantuSLI :D ovšem můj CPU, jaksi už nezvládá tu aktuální ilnější GTX 1060 3 GB, zájem by byl, ale byla by mi k ničemu, takže pokud někdo něco bude chtít stavět odkážu ho na tebe :-)

PS: Já mám Edity, tak nějak všelijaký :D

Editoval(a) Romantus97

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, Romantus97 napsal(a):

Takže máš zájem? Mám ji ještě na bazoši a sbazaru a tam už jsem cenu snížil na 3800Kč. Tady to bohužel upravit nejde.. nevím proč :/ 

• Kappa 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 hodinami, Vojta7 napsal(a):

Takže máš zájem? Mám ji ještě na bazoši a sbazaru a tam už jsem cenu snížil na 3800Kč. Tady to bohužel upravit nejde.. nevím proč :/ 

Když má lepší, proč by měl zájem o tvojí? Uvažuj...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 28. 7. 2018 at 8:42, Romantus97 napsal(a):

EDIT: @Vojta7 tím bottleneckem jsem narážel na to že bych udělal RomantuSLI :D ovšem můj CPU, jaksi už nezvládá tu aktuální ilnější GTX 1060 3 GB, zájem by byl, ale byla by mi k ničemu, takže pokud někdo něco bude chtít stavět odkážu ho na tebe :-)

PS: Já mám Edity, tak nějak všelijaký :D

Jasný v pohodě :) Právě že to vypadalo tak na půl, že by si zájem měl, tak jsem se zeptal viď :) Je mi jasný, že 1060 byť 3gb je daleko výkonnější, sám ten rozdíl vidím aktuálně doma na svým pc. Ale člověk nikdy nemůže vědět motivaci těch druhých že? :D Jinak RomatuSLI mě pobavil :D

Dnes posílám kartu poštou do Brna. Tak snad proběhne všechno v pohodě. Radši všechny tyhle bazoše atd. řeším osobně a rovnou..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...