Jump to content
Michal Bartoněk

Odolnější telefon 4-6 tisíc.

Recommended Posts

Dobrý den, pro mou 25 letou gramlavou sestru hledám telefon nejlépe -+ 4 tisíce ale může být při nejhorším i 6 tisíc. Má celkem přísné podmínky a hlavní věc, nepíšou výrobci. Hledá telefon, který bude mít výkon jako lepší redmi 3.. Což je asi 4 jádra, 3 gb ram, lepší foták, aby se hnedka nesekal. Ale pozor, hledá odolnější telefon jelikoš je gramla a měl jsem dříve starší nokii lumiu co měla gorrila glass 2 a bylo to nerozbitelné. Existuje někde telefon, co tohle má a napíše výrobce přesně jaký model toho skla ? Dále by ráda, možná natáčela pod vodou.. Ale to je už spíš rozežranost, sem jí to neják vymluvil ale znáte mladé holky. Měla redmi 3, ten jí nestíhal.. Potom měla podobný telefon, co měl větší ram pamět a nosila jeje v gumovém obalu + sklo na displeji ale stejně ho hlupačka rozbila a nechce cihlu ani si zvykat na jinačí druh telefonu. Díval jsem se, na celkem povedené telefony jako xiami redmi 5 a podobné. Mechanicky nic moc určitě, ale výkon super. Také jsem viděl nové nokie, ty byly odolné a nemuseli mít onu ochranou gummovo část jako CAT telefony.. Byl to nějáký samsung, ale ten je starý a už nevím co si myslet. Máte nějáké aktuální telelefony, co by měli ten foták, relativně výkon a náraz přežili ? Moc děkuji za odezvu, stačí napsat třeba 3 telefony.. K tomu pár + a pár -.. nic víc.. Děkuji za odpověď a příjemný zbytek dne.. :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

A ano, vím že telefon není na házení a člověk pokud nechce cihlu. Musí s tím počítat, ale vysvětlete to mladé zbrklé holce. 

Editoval(a) Michal Bartoněk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak pro začátek tě odkážu na tuhle stránku. Děkuji za pochopení.

Už podle slova odolný jsem si vzpoměl na značku myPhone. (Teď mě všichni odsoudí. :D ) 

Teď bohužel nemám čas, takže nemůžu projít nabídku, ale mám pocit, že aby to mělo takový HW, jaký píšeš, asi to půjde na těch 6k minimálně.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Michal Bartoněk No tak ze začátku se ani nedivím, že hledá odolnější telefon, když vidím, jak s nimi dneska lidi zacházejí. S budgetem mezi 4-6k se najde už vcelku spolehlivá mašina, avšak s tou odolností je to horší. V dnešní době je u většiny telefonů Gorilla Glass 4/5 vcelku standardem, včetně celokovového těla, ale to ti nikdy nezaručí, že přežije nějaké horší zacházení. Osobně bych asi vyšel s řešením výkon > odolnost, kde uděláš nejlépe tak, že zainvestujete do telefonu s větším výkonem, aby stíhal všechny potřebné aplikace, které tvá sestra používá a za zbylé peníze koupil nějaké odolnější pouzdro společně s tvrzeným sklem. Než ti doporučím nějaké telefony, tak by určitě pomohlo, zda-li tvé sestře bude vyhovovat 5", 5,5", nebo dokonce i 6" displej. Poté se můžeme domlouvat na případných kandidátech ;)

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Harry to je mi jasné, bohužel já jsem na bodu za idiota. Našel jsem jí spíš klasické telefony, ale u žádného nebylo jinačí jak gorrila glass 3. :/ Což, by jí možná stačilo.. Kdyby si k tomu koupila obal a folii.. Kluk by jí uklidnil, vysvětlil jí to. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 6 minutami, Michal Bartoněk napsal(a):

Harry to je mi jasné, bohužel já jsem na bodu za idiota. Našel jsem jí spíš klasické telefony, ale u žádného nebylo jinačí jak gorrila glass 3. :/ Což, by jí možná stačilo.. Kdyby si k tomu koupila obal a folii.. Kluk by jí uklidnil, vysvětlil jí to. 

Vysvětli jí, že mobil není míč a na beton se nehází :D A k tomu jí kup pořádný gumový obal na záda a tvrzené sklo na předek. Pak by to mělo jít rozbít o dost hůř.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No na tohle použití bych doporučoval nějaký standardizovaný mobil v této cenové kategorii (myslím, že většina Xiaomi Redmi to splňuje) a k němu dokoupit shock proof nebo podobný kryt. Dle mého názoru je to lepší jak kupovat věci typu CAT, apod. 

• Souhlasím 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 15 hodinami, Barendol napsal(a):

Tak pro začátek tě odkážu na tuhle stránku. Děkuji za pochopení.

Už podle slova odolný jsem si vzpoměl na značku myPhone. (Teď mě všichni odsoudí. :D ) 

Teď bohužel nemám čas, takže nemůžu projít nabídku, ale mám pocit, že aby to mělo takový HW, jaký píšeš, asi to půjde na těch 6k minimálně.

Mě taky napadnul myPhone a to konkrétně Hammer Blade.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Michal Bartoněk Osobně s MyPhone nemám zkušenosti, takže s tím ti neporadím, ale jak už tu bylo párkrát řečeno, stačí jakýkoliv mobil s Snapdragonem 625 a víc, 3/4GB RAM a k tomu nějaký pořádný odolný obaly. Jelikož jsi mi stále nespecifikoval velikost displeje, tak ti nemůžu doporučit kandidáty.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No zkusím jí to vysvětlit, at si koupí raději xiaomi nebo podobný klasický a ktomu takové ty "pořádné obaly" co se podobají CAT telefonům. Stojí okolo 500 korun a vydrží solidně, snad to výjde. :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...