Jump to content

Recommended Posts

Před 1 minutou, jirkasta napsal(a):

Spíš jsem měl dát bod za dezinformaci, to je trochu moje chyba, ale nahlásil si spam. Ten, kdo bude chtít dozvědět se podrobné důvody varovného bodu si tuto diskusi může přečíst a bude mu to jasné, tím bych to považoval za uzavřené.

Tak jo děkuji za všechny rady atd... Snad to bude fungovat podle mích představ.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 3 minutami, Ivan napsal(a):

Tak jo děkuji za všechny rady atd... Snad to bude fungovat podle mích představ.

To pravděpodobně bude, ale všichni se ti tu snažili říct, že na Ryzenu bys měl vyšší výkon za stejné peníze, to je prostě fakt. Tvůj příspěvek se proto dá považovat za dezinformaci, protože není pravda, že je dobrý ve smyslu finanční úspory. Ale už to neřeš :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, jirkasta napsal(a):

To pravděpodobně bude, ale všichni se ti tu snažili říct, že na Ryzenu bys měl vyšší výkon za stejné peníze, to je prostě fakt. Tvůj příspěvek se proto dá považovat za dezinformaci, protože není pravda, že je dobrý ve smyslu finanční úspory.

Tak jo už nechci otravovat ale jestli by mi to někdo složil na ryzenu byl bych velice rád :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Mr.Skuda napsal(a):

Hele,  není tam SSD,  ale je tam 1070, která je o 40% lepší Link

1070 to už je dělo :D ale rád bych ramky 2x4gb a ssd ale to už by bylo drahý radši bych tohle vše ale s 1060

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Ivan Neber to od @Filip Ulrich. Ten Ryzen,  xco tam má,  je 1. Genereace a je slabší než například i5-8600, mATX je nerozumné,  málo místa

Možnost vzít za identickou cenu Patriot Viper Elite 2x4 2666, SSD se dá dokoupit později za 800,- upgrade gpu by byl horší - bude tam dlouhodobá ztráta

Anebo vzít 1060 Gainward,  přidat Fera 3 a Patriot Burst

Z dlouhododobého hlediska je ekonomicky výhodnější 1070

Editoval(a) Mr.Skuda

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, Mr.Skuda napsal(a):

@Ivan Neber to od @Filip Ulrich. Ten Ryzen,  xco tam má,  je 1. Genereace a je slabší než například i5-8600, mATX je nerozumné,  málo místa

Možnost vzít za identickou cenu Patriot Viper Elite 2x4 2666, SSD se dá dokoupit později za 800,- upgrade gpu by byl horší - bude tam dlouhodobá ztráta

Až se rozhodnu tak napíšu a moc děkuji za trpělivost 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Mr.Skuda napsal(a):

Ano já vím že je tam 1600 ale s 2600 jsem to myslel že když si došetří tak nemusí dávat 1600 ale dá rovnou 2600 jenom jsem se snažil držet 20k

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 12 minutami, Mr.Skuda napsal(a):

@Filip Ulrich jeho poslední sestava stojí 23 783,-

Jo, moje sestava taky měla stát do 30, než se z toho vyklubalo 45 k...

• Like 2
  • Haha 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 7 minutami, jirkasta napsal(a):

Jo, moje sestava taky měla stát do 30, než se z toho vyklubalo 45 k...

Jo to je tak vždy, "tohle je lepší ale o tisícovku dražší" mZamyslenym

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Ivan napsal(a):

jsem fakt blbej že jsem ten ryzen nechtěl hned :D jestli je tohle podle vás dobrá sestava tak jsem 100% spokojen https://www.czc.cz/ba14e42u4cga4ba2upt3d78s4d/seznam

Upřímně, tomu zdroji bych moc nevěřil. Záleží na něm celý tvůj PC, radši bych koupil něco kvalitnějšího. Nemá ani pořádnou účinnost, takže časem na elektřině dáš víc než za lepší zdroj... Seasonic Focus, Corsair RM, Evga G3...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Ivan napsal(a):

Ten zdroj už jsem moc dlouho nevybíral :D ale tak zbytek bych řekl že dopadl docela dobře ne ? 

RAM,  HDD

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Ivan napsal(a):

Co s nima špatný ? 

Hlavně u HDD je to otázka hlavně vkusu, ty RAM mi taky nepřijdou nijak špatný. Ale je fakt, že Gammixy D10 za podobnou cenu budou lepší, i vzhledově. https://www.czc.cz/adata-xpg-gammix-d10-8gb-2x4gb-ddr4-2400-cerna/221758/produkt Frekvence se dá, pokud vím, nataktovat, pánové... Ten budget vám tam pořád velmi váže ruce. Předpokládám, že mu to budou sestavovat v CZC a tam si může připsat, že to chce nataktovat (mě to nataktovali na 4,2 GHz sami od sebe).

@Mr.Skuda vysvětlí, oproti čemu je WD disk pomalejší a poruchovější a odkud to tvrzení má.

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď