Jump to content

Recommended Posts

Před 2 minutami, Ivan napsal(a):

Tento počítač je moje rozhodnutí https://www.czc.cz/1f5i03g4toiso9f8ttpqepbuc5/seznam jestli je tu někdo kdo by mi ještě poradil něco lepšího třeba ram, zdroj, case nebo cokoliv tak budu rád.

Není opět označeno jako veřejné.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 1 minutou, Ivan napsal(a):

ted

Pakliže trváš na Intelu, tak je to v pořádku.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 minutami, jirkasta napsal(a):

Pakliže trváš na Intelu, tak je to v pořádku.

Ano trvám na intelu :D:D no děkuji za všechny rady. 

A ještě k těm windowsum když je ted mám na flashce tak až mi ten počítač příde tak ho zapnu dám tam tu flešku na nainstaluju nebo jak ? 

Editoval(a) jirkasta
Spojení

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Ivan napsal(a):

Ano trvám na intelu :D:D no děkuji za všechny rady. 

Ale myslím, že děláš chybu ;) 

• Souhlasím 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, jirkasta napsal(a):

Ale myslím, že děláš chybu ;) 

Nevadí já jsem s tím spokojen :D a ještě k těm windowsum když to mam na flešce tak až mi příde ten počítač tak ho jen zapnu dam do usb a naistaluji ? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, Ivan napsal(a):

a ještě k těm windowsum když to mam na flešce tak až mi příde ten počítač tak ho jen zapnu dam do usb a naistaluji ? 

Nabootuješ si USB a pokud si to přetáhl správně, spustí se průvodce.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, Ivan napsal(a):

Takže na usb dám ten windows co jsem si stáhnul vložím ho do pc a instaluji ? 

Ano, možná ti to ale nenabootuje automaticky, budeš muset zvolit, že chceš bootovat z USB z nabídky bootování, myslím, že to je stisknutí F12 při náběhu PC. Tam zvolíš USB.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, jirkasta napsal(a):

Ano, možná ti to ale nenabootuje automaticky, budeš muset zvolit, že chceš bootovat z USB z nabídky bootování, myslím, že to je stisknutí F12 při náběhu PC. Tam zvolíš USB.

Okey děkuju

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, Vladimír Kučák napsal(a):

@Lukas mohol si citovať zostavu, ktorú hodnotíš. Najprv som si myslel, že sa vyjadruješ o zostave od @Mr.Skuda

Omlouvám se, prostě jsem na to zapomněl, jednalo se o v tu chvíli aktuální sestavu zadavatele.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ještě k sestavě:

Stále máš k CPU s uzamčeným násobičem zbytečně dražší desku s OC chipsetem, stačila by ti tato.

RAM taktéž stále podtaktované a v návaznosti na to zbytečně drahé, lepší by podle mě s ohledem pro možný budoucí rozšíření byla tato, ale jako dual-chanel s podle mě výborným poměrem cena/výkon jsou tyto.

HDD jak už jsem psal dříve bych volil Barracudu a zdroj by mohl mít vyšší certifikaci efektivity, nic méně se už, na rozdíl od toho předešlýho, jedná o kvalitní zdroj.

• Like 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 7 minutami, Lukas napsal(a):

Ještě k sestavě:

Stále máš k CPU s uzamčeným násobičem zbytečně dražší desku s OC chipsetem, stačila by ti tato.

RAM taktéž stále podtaktované a v návaznosti na to zbytečně drahé, lepší by podle mě s ohledem pro možný budoucí rozšíření byla tato, ale jako dual-chanel s podle mě výborným poměrem cena/výkon jsou tyto.

HDD jak už jsem psal dříve bych volil Barracudu a zdroj by mohl mít vyšší certifikaci efektivity, nic méně se už, na rozdíl od toho předešlýho, jedná o kvalitní zdroj.

tedka je to už okey ? https://www.czc.cz/a18ffohuaij2qaavksaq3lhggc/seznam

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hele, pro mě za mně, bude to tvůj PC. V podstatě nechápu z jakýho důvodu si zde na fóru hledal pomoc, když si stejně tvrdohlavě od začátku jedeš ve svých kolejích, až asi na čtiři změny který ten PC nikam posunuly, na vzdory tomu, co ti tady už od začátku téměř kdokoliv poradil.

Každopádně, v tý sestavě, i když už je vyváženější, než na samotném začátku, je ještě určitě jedna poměrně markantní a jedna menších chyba, na který si byl upozorněný, bohužel to neakceptuješ, ale investuješ do ní, ty svoje peníze a ne nikdo z těch co se ti tu snažily poradit, tak že nikoho to tady, až tak asi netrápí.

Hlavně nikde potom nevykládej, že ti tu sestavu pomáhaly vymýšlet na tomto fóru, aby si zdejším nekazil pověst!

• Like 2
  • Souhlasím 4

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 minutami, Lukas napsal(a):

Hele, pro mě za mně, bude to tvůj PC. V podstatě nechápu z jakýho důvodu si zde na fóru hledal pomoc, když si stejně tvrdohlavě od začátku jedeš ve svých kolejích, až asi na čtiři změny který ten PC nikam posunuly, na vzdory tomu, co ti tady už od začátku téměř kdokoliv poradil.

Každopádně, v tý sestavě, i když už je vyváženější, než na samotném začátku, je ještě určitě jedna poměrně markantní a jedna menších chyba, na který si byl upozorněný, bohužel to neakceptuješ, ale investuješ do ní, ty svoje peníze a ne nikdo z těch co se ti tu snažily poradit, tak že nikoho to tady, až tak asi netrápí.

Hlavně nikde potom nevykládej, že ti tu sestavu pomáhaly vymýšlet na tomto fóru, aby si zdejším nekazil pověst!

Lépe bych to neřekl. Deska s čipsetem Z370 k CPU s uzamčeným násobičem je opravdu kravina.

• Like 2
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Lukas napsal(a):

jak kazili pověst ? Vždyť ten počítač je dobrý 

• Nesouhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jak? Jsou tam chyby,  někdo(Lukas, Jirkasta) na ně upozorní a ty ho ignoruješ a meleš si svou.

Gratulace, byli tu lidi, co posílali neveřejné seznamy, košík, oblíbené, prázdný seznam tu ještě nebyl. Tys to udělal vše v jednom vlákně

Nespamuj,  je to trapné. 

Editoval(a) Mr.Skuda

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, Mr.Skuda napsal(a):

Jak? Jsou tam chyby,  někdo(Lukas, Jirkasta) na ně upozorní a ty ho ignoruješ a meleš si svou.

Gratulace, byli tu lidi, co posílali neveřejné seznamy, košík, oblíbené, prázdný seznam tu ještě nebyl. Tys to udělal vše v jednom vlákně

Teď jsem si všiml, že nějaký nový seznam přidal k tomu do citace, ale varování za spam platí i na tebou řečené důvody.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Mr.Skuda napsal(a):

Ty Lukášovi věci jsem tam dal a v životě jsem nikdy neposílal žádný seznamy tak nevím jak to funguje ted uz jo ale předtím ne 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Ivan Skříň SPC RG1, disk SG Barracuda

P. S. Ten Intel se nevyplatí. Mohl bys mít o tisíc levnější sestavu s vyšším MT výkonem

Editoval(a) Mr.Skuda

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@jirkasta v moment,  kdy to přidal,  to bylo prázdné

Já vím zapoměl jsem to tam dát pospíchal jsem ale ted uz to tam je a s těma Lukášovíma komponentama 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@jirkasta v moment,  kdy to přidal,  to bylo prázdné

Spíš jsem měl dát bod za dezinformaci, to je trochu moje chyba, ale nahlásil si spam. Ten, kdo bude chtít dozvědět se podrobné důvody varovného bodu si tuto diskusi může přečíst a bude mu to jasné, tím bych to považoval za uzavřené.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...