Jump to content
J4N

RGB problem

Recommended Posts

Před 1 minutou, milanfon napsal(a):

V BIOSu je někde nastavení ohledně Aura, kde máš, jestli to má být spuštěné, pokud je systém vypnutý nebo něco takového.

Milane ale on nemá auro.. nic ... On má připojený led pásek do USBportu :) Takže musí nastavit,aby neměl napětí v USB když neběží systém

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 9 hodinami, J4N napsal(a):

@milanfon

Cau tak ja vravi david ja potrebujem aby sa ledky vypli ked vypnem pc to znamena aby neisla stava cez usb ked je pc vypnuty 

To je někde v nastavení taky. Pak se podívám kde 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jako na začátku jsi psal, že ten pásek mas připojený do základní desky, tak jsem to pochopil tak, že to mas uvnitř v RGB headeru. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ne ja to mam normalne jak ked mas mys a klavesnicu do usb pripojene 

Ved usb porty su na zakladnej doske , okay ne vo vnutri ale su  takze ja som sa zle vyjadril ale pasik mam napojeny cez usb vzadu kde su usb porty a chcem ze ak vypnem pc nech usb porty neidu nech ledky prestanu svietit 

Editoval(a) J4N

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 17 minutami, J4N napsal(a):

Ne ja to mam normalne jak ked mas mys a klavesnicu do usb pripojene 

Ved usb porty su na zakladnej doske , okay ne vo vnutri ale su  takze ja som sa zle vyjadril ale pasik mam napojeny cez usb vzadu kde su usb porty a chcem ze ak vypnem pc nech usb porty neidu nech ledky prestanu svietit 

V desce máš ale taky vnitřní USB, ne?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@jirkastapocuj to som pravdu povedat nepozel ci mam vnutorne ale maly by byt , ale ja to mam napojene na vonkajsie(kde je nomalne napojena aj mys klavesnica atd..)  😁😁 a potrebujem aby sa ledky vypinaly ked vypnem Pc

Editoval(a) J4N

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nevím sice, jak je to u jednotlivých modelů desek, ale ne vždy u každého modelu bývaly permanentně napájeny všechny USB, zkus třeba jiný USB.

Ale stejně nechápu proč jsi pořizoval USB pásek, když na desce máš RGB heather, u to ho by jsi měl asi daleko více možností nasstavení.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 42 minutami, Lukas napsal(a):

Nevím sice, jak je to u jednotlivých modelů desek, ale ne vždy u každého modelu bývaly permanentně napájeny všechny USB, zkus třeba jiný USB.

Ale stejně nechápu proč jsi pořizoval USB pásek, když na desce máš RGB heather, u to ho by jsi měl asi daleko více možností nasstavení.

Cau lebo ja pasik mam iba nalepeny za stolom a cez usb je napajany 

20180525_191349.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jediný co, tak zkusit najít nějakou možnost v UEFI, vím že si to zkoušel, asi zkoušej dál, je ale taky klidně možný, že to vůbec nepůjde.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, David Morávek (Dave) napsal(a):

neříkej mi že v bisou nejde vypnout napájení usb portů... to umí moje 10 let stará deska :/

Mělo by to jít nastavením položky ErP.

A ještě mě tak napadlo....možná blbost....není možné aby se to dalo nastavit nějakým jumprem přímo na základní desce??...

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, David Morávek (Dave) napsal(a):

neříkej mi že v bisou nejde vypnout napájení usb portů... to umí moje 10 let stará deska :/

Vypnout mu to šlo, bohužel, ale úplně.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mal som rovnaký problém s LEDkou na slúchatkách. Pomohlo vypnúť ErP (Gigabyte AB350 Gaming 3).

@J4N môžem ti odfotiť kde v BIOSe to mám ale asi to bude k ničomu keďže máš úplne inú dosku.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Vladimír Kučák napsal(a):

Mal som rovnaký problém s LEDkou na slúchatkách. Pomohlo vypnúť ErP (Gigabyte AB350 Gaming 3).

@J4N môžem ti odfotiť kde v BIOSe to mám ale asi to bude k ničomu keďže máš úplne inú dosku.

Taky mám desku od Gygabite a po vypnutí PC můžu normálně nabíjet z USB telefon.....já to řeším vypínáním prodlužky, protože mi jinak hučí subwoofer.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dnes to  vyskusam , snad to pomoze 

https://youtu.be/wb15oUXiYnM

Hosi a uz kes riesim tie svetla neda na nejak nastavit aby ked vypnem pc nech prestane svietit zaklad. Doska grafika a tie svietielka dookola 😁😁

Editoval(a) J4N

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď