Jump to content

Recommended Posts

Zdravím. Např. v messengeru se mi seká u volání všechna tlačítka (mute, kamera, atd..). Celý telefon je takový líný. Na vše si pěkně musím počkat. Kamarád má Honor 8, a vše mu jede lépe jako mně, nic se mu neseká.

Nevíte, co může být za problém?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 1 minutou, davidpipal13 napsal(a):

Zdravím. Např. v messengeru se mi seká u volání všechna tlačítka (mute, kamera, atd..). Celý telefon je takový líný. Na vše si pěkně musím počkat. Kamarád má Honor 8, a vše mu jede lépe jako mně, nic se mu neseká.

Nevíte, co může být za problém?

Já jsem vyřešil lagy Samsungu Galaxy S6 továrním resetem, a docela to pomohlo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, jirkasta napsal(a):

Já jsem vyřešil lagy Samsungu Galaxy S6 továrním resetem, a docela to pomohlo.

Jako jestli myslíš to tovární nastavení, jak ti to vše smaže, tak to už jsem udělal, nepomohlo to. Nemůže to být nějaký vir, který zpomaluje výkon?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, davidpipal13 napsal(a):

Jako jestli myslíš to tovární nastavení, jak ti to vše smaže, tak to už jsem udělal, nepomohlo to. Nemůže to být nějaký vir, který zpomaluje výkon?

Pokud si udělal továrko, tak to být vir nemůže. Pravděpodobně to je nějaká chyba v hardwaru, to je bohužel na servis. Máš to ještě v záruce?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, jirkasta napsal(a):

Pokud si udělal továrko, tak to být vir nemůže. Pravděpodobně to je nějaká chyba v hardwaru, to je bohužel na servis. Máš to ještě v záruce?

Mobil je kupovaný před dvěma měsíci.

Před 1 minutou, jirkasta napsal(a):

A taky si neuvedl, co máš za mobil.

Je to v nadpise, mám Honor 9 (ne lite)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 55 minutami, davidpipal13 napsal(a):

@jirkasta Takže to mám jít normálně reklamovat s tím, že je nějaká chyba v hardwaru?

No tak jelikož Honory mají Kirin procesory, tak se docela divím, že se ti "laguje". Určitě bych pročistil RAMky a dělal to pravidelně. Dále pokud se ti to děje hlavně v Messengeru, tak může jít o chybu aplikace (Co si budeme povídat, Messenger už je tak dost zabugovaný). Taky to může být verzí firmwaru, takže bych se zkusil podívat, jestli nemáš dostupnou verzi novějšího EMUI, popřípadě downgrade na starší, pokud se ti to zlepší.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 15 minutami, Harrysek napsal(a):

No tak jelikož Honory mají Kirin procesory, tak se docela divím, že se ti "laguje". Určitě bych pročistil RAMky a dělal to pravidelně. Dále pokud se ti to děje hlavně v Messengeru, tak může jít o chybu aplikace (Co si budeme povídat, Messenger už je tak dost zabugovaný). Taky to může být verzí firmwaru, takže bych se zkusil podívat, jestli nemáš dostupnou verzi novějšího EMUI, popřípadě downgrade na starší, pokud se ti to zlepší.

verzi softwaru mám STF-L09 8.0.0.366(C432) a novější mi to nenabízí, ale v aplikaci Firmware Finder for Huawei mi to říká, že už je verze STF-L09 8.0.0.368(C432). Mám ji zkusit stáhnout a nainstalovat?

Editoval(a) davidpipal13

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 10 minutami, davidpipal13 napsal(a):

verzi softwaru mám STF-L09 8.0.0.366(C432) a novější mi to nenabízí, ale v aplikaci Firmware Finder for Huawei mi to říká, že už je verze STF-L09 8.0.0.368(C432). Mám ji zkusit stáhnout a nainstalovat?

Zkus, ale pokud to nezabere, jdi s tím normálně do servisu, když to máš jen 2 měsíce, tak není o čem. Oni ti to profesionálně opraví...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@davidpipal13 Mě se mobil neseká a to mám Sony Xperia M C1905 :D tady je něco sakra špatně... Prostě servis, pochybuju že by to byla RAMka když mě se Messenger na ani ne 1 GB RAM a 2x1,0 GHz (Snapdragon S4) neseká :D já jsem já no... Většího ničitele (a optimalizanta) tu na fóru asi nenajdeš

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No měl jsem podobný problém na Honoru 6 Plus. Stačilo jít do toho správce (ta aplikace se zeleným štítem v ikoně) a tam v sekci baterie změnit režim Smart na Performance. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 16 hodinami, milanfon napsal(a):

No měl jsem podobný problém na Honoru 6 Plus. Stačilo jít do toho správce (ta aplikace se zeleným štítem v ikoně) a tam v sekci baterie změnit režim Smart na Performance. 

No právě ono to bylo na starém EMUI jinak, než na novém verze 8.0. Ale projel jsem ten správce, a žádný režim úspory nebo tak tam zapnutý nebyl..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud ti nevyhovuje, tak můžeš udělat downgrade na předchozí verzi EMUI. Je možné, že novější je hardwarově náročnější.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 minutami, davidpipal13 napsal(a):

Mám tam jen tohle a žádný power saving mode tam zapnutý není

Co je v optimalizovat?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Co všechno běží ve spuštěných ve složce aplikace (mělo by jít najít hned po otevření nastavení), chtěl bych zjistit stav RAMky a jiné

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...