Jump to content
NERI

Upgarde z HDD na SSD

Recommended Posts

Ahooj, 30.8 mi má dojít SSD disk, nikdy jsem nezapojoval víc disků a mám otázku, stačí SSD zapojit normálně káblama a pak pomocí migračního programu přendat system na ssd, nebo budu muset něco udělat např. v biosu apod.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
On 29. 8. 2017 at 10:12, NERI napsal(a):

Ahooj, 30.8 mi má dojít SSD disk, nikdy jsem nezapojoval víc disků a mám otázku, stačí SSD zapojit normálně káblama a pak pomocí migračního programu přendat system na ssd, nebo budu muset něco udělat např. v biosu apod.

Čau, je to tak jak říkáš. Jediný co budeš muset v BIOSu udělat je nabootovat médium s migračním software (pokud se nemýlím, nejde to pochopitelně  provést při zapnutém Windows).

U migračního software si dej pozor na "source" a "target" - abys nezkopíroval obsah prázdného SSD na HDD se systémem. Potom  bys měl 2 prázdné disky.  

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 29. 8. 2017 at 10:12, NERI napsal(a):

Není lepší udělat novou čistou instalaci? Zrovna u Windows je to občas potřeba. Dokumenty si pak obnovíš na HDD ze zálohy. Já bych to udělal osobně tak, ale informatika je známá tím, že se jde ke všemu dostat mnoha způsoby :P.

Editoval(a) jirkasta

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď