Jump to content

Recommended Posts

Ahoj mám vetší problém s pc a předem se omlouvám jestli je v špatný sekci. 

Pc který jsem u Alzy nechal složit přibližně v listopadu i5-8600k GTX 1070ti (v případě potřeby napíšu všechny komponenty) poslední cca 2dny mi to hází modrou smrt ale pokaždé jinou chybu (pokud jdou někde najít chyby taky doplním) vyzkoušel jsem projet celý pc antivirem nic to nenašlo (antivir od microsoftu) a i tak to hází modrou smrt jak během hraní tak i když třeba hru instaluju/aktualizuju...vyzkoušel jsem také přeinstalaci ale pouze systémového disku také nepomohlo led přeinstalovat oba disky víc mě už nenapadá a nevím od čeho se odpíchnout a nechce se mi jít na pobočku alzy a říct at si to vezmou a najdou chybu a být měsíc bez pc i když na to člověk má nárok kort u tak drahý věci...v pc není nic jiného než hry ze steamu,tsko,discord a webový prohlížeč  který slouží jen na klasický projíždění internetu z větší části facebook,alza,czc,stránky s oblečením apod. Kdyby někoho něco napadlo budu moc rád

Editoval(a) Deiv

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

@Deiv Jedná se o chybu systému, stáhni si Malwarebytes (z ofiko stránek, neboj je zdarma) a zkus ho nechat udělat sken, dál bych možná dal jiný antivir, Windows Defender je celkem nic moc, free Avast je mnohem účinnější... Co za prohlížeč používáš (nech mě hádat, Microsoft Edge, ten občas tohle taky dělá, možná bych zkusil Mozilu Firefox, která je stylem podobná, ale má lepší HW akceleraci a mám dojem že i síť vede o docela slušný kus...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 11 hodinami, Deiv napsal(a):

(antivir od microsoftu)

To není antivir, to je spíš parodie na antivir.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 6/29/2018 at 22:08, Deiv napsal(a):

Ahoj mám vetší problém s pc a předem se omlouvám jestli je v špatný sekci. 

Pc který jsem u Alzy nechal složit přibližně v listopadu i5-8600k GTX 1070ti (v případě potřeby napíšu všechny komponenty) poslední cca 2dny mi to hází modrou smrt ale pokaždé jinou chybu (pokud jdou někde najít chyby taky doplním) vyzkoušel jsem projet celý pc antivirem nic to nenašlo (antivir od microsoftu) a i tak to hází modrou smrt jak během hraní tak i když třeba hru instaluju/aktualizuju...vyzkoušel jsem také přeinstalaci ale pouze systémového disku také nepomohlo led přeinstalovat oba disky víc mě už nenapadá a nevím od čeho se odpíchnout a nechce se mi jít na pobočku alzy a říct at si to vezmou a najdou chybu a být měsíc bez pc i když na to člověk má nárok kort u tak drahý věci...v pc není nic jiného než hry ze steamu,tsko,discord a webový prohlížeč  který slouží jen na klasický projíždění internetu z větší části facebook,alza,czc,stránky s oblečením apod. Kdyby někoho něco napadlo budu moc rád

Ve Windows existuje aplikace s názvem Event Viewer, která slouží k zobrazení všeho, co se ne tvém počítači děje/událo. Mimo jiné jsou tam i zaznamenané modré smrti, či jiné crashe. 

image.thumb.png.9a85a78ded650dd5c23959c1bbbf7757.png

Na přiloženém screenshotu můžeš vidět kde se právě nacházím. Jakmile se tam dostaneš, tak zkus najít událost, jež reprezentuje modrou smrt (většinou spousta errorů hned po sobě).

• Like 1
  • Souhlasím 3

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 18 hodinami, Harrysek napsal(a):

Ve Windows existuje aplikace s názvem Event Viewer, která slouží k zobrazení všeho, co se ne tvém počítači děje/událo. Mimo jiné jsou tam i zaznamenané modré smrti, či jiné crashe. 

Na přiloženém screenshotu můžeš vidět kde se právě nacházím. Jakmile se tam dostaneš, tak zkus najít událost, jež reprezentuje modrou smrt (většinou spousta errorů hned po sobě).

Jsem si to zkusil otevřít a člověk by nevěřil, jak je Windows zabugovaný :D 

• Haha 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Omlouvám se že tak pozdě ale byl jsem na dovolený a pak pracovní frmol že jsem PC skoro ani nezapnul zkoušel jsem i tu diagnostiku Ram co poskytuje Windows a tam to ukázalo chybu ramek ale po továrním nastavení to už neukazuje chybu ramek i když jsem nainstaloval věci zpátky.... nechápu to ...ovladače ve správci zařízení to hlásí že je vše aktuální tak nevím...malwarebytes taky nic nenašel tak nechápu jak dál do reklamace se mi moc nechce s alza přístupem...jedině udělat tovární nastavení hodit normální antivir a ne ten od Microsoftu nepoužívat vyhledavač od Microsoftu nic víc mě nanapadá 

2.png

Bez názvu.png

3.png

4.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Deiv Mohl bys prosím udělat printscreen pár chyb, které jsou na 1. obrázku? Důležitá je ta část zobrazená na přiloženém screenu, díky které se dozvíme něco více. 

image.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ty chyby z toho prvního obrazku už tam nemám protože sem už ze zoufalosti udělal tovární nastaveni vypnul jsem microsoft edge a defender a misto toho dal Avast a Mozilu a zakázal jsem aktualizace systému protože vždycky když něco blbnulo tak to bylo po nějaký debilní aktualizaci od Microsoftu moc mi to nesedí na vadnej komponent protože by to furt házelo stejnou chybu ale ono to pokaždý hodí něco jinýho na tý modrý smrti :FeelsBadMan:

1.png

2.png

Bez názvu.png

Editoval(a) Deiv

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mne sa dialo niečo veľmi podobné a nakoniec som mal pokazenú ramku. nie som si istý či máš to isté ale stiahni si program ktorý sa volá memtest86 urob si bootable usb a otestuj ramku mne to vtedy vyhodilo asi 400 errorov

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

uvidím jestli to zas bude házet modrou smrt tak to odnesu alze at to daj dohromady když budu vedet ze nebudu mít nějakej čas na počítač ....ale kdyby to byla opravdu vadná ramka nebo jinej komponent tak nechápu proč to třeba měsíc funguje po továrním nastavení pak aktualizuju windows a najednou to proste blbne a kolikrát i v klidném stavu třeba jen obyčejný stahováni na steamu to hodí smrt pochopil bych kdybych tam měl neco nelegálního ale vše co tam je poctivě koupeny windows jsou ofiko zaplacený na výkon sem nešahal žádný taktování nic ...fakt mi to hlava nebere :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To nezavisi od toho co na pc robis proste ramka odide ako moze odist disk alebo grafika. Mne sa to prejavovalo tak ze mi zacalo padat lolko a potom sa nedalo ani preinstalovat a pc davalo bsod. Ak mas dual channel tak skus jednu vytiahnut a reklamovat iba tu jednu (lebo chyba je asi iba v jednej). Ale v kazdom pripade si to otestuj v memteste nech mas istotu ze je to ramka

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 8 hodinami, Deiv napsal(a):

uvidím jestli to zas bude házet modrou smrt tak to odnesu alze at to daj dohromady když budu vedet ze nebudu mít nějakej čas na počítač ....ale kdyby to byla opravdu vadná ramka nebo jinej komponent tak nechápu proč to třeba měsíc funguje po továrním nastavení pak aktualizuju windows a najednou to proste blbne a kolikrát i v klidném stavu třeba jen obyčejný stahováni na steamu to hodí smrt pochopil bych kdybych tam měl neco nelegálního ale vše co tam je poctivě koupeny windows jsou ofiko zaplacený na výkon sem nešahal žádný taktování nic ...fakt mi to hlava nebere :D

Protože Microsoft je banda diletantů. Prostě nemají konkurenci, tak to moc nešlukujou. Sice mě nepotkávala modrá smrt, ale téměř co aktualizace to problém. Úplně klidně by spatřoval zdroj problému taky v tom.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já chytil nedávno taky modrou smrt z neznámých důvodů... To se občas stává, neřešil bych to. Jestli chceš mít čistou duši, stáhni si Eset Online Sacnner a projeď to ještě jednou.

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vypadá to spíš na softwarovou chybu, než hardware. Co ale doporučím je raději otestovat jednotlivé komponenty a popřípadě zkusit reklamaci, pokud nepomohla reinstalace Windows. Tyto chyby se občas dějí po aktualizacích Windows, takže je raději vypínám, pokud nejsou nějak důležité.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zatim to je v továrním nastaveni cca 3ti den a aktualizace windows jsou vypnutý tak snad bude pokoj jestli ne tak asi reklamace at to vyresej oni uz na to nemam nervy každopádně diky za rady 

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Host
Toto téma je uzamčeno.

• Create New...