Jump to content
Romantus97

Milane, ty ses zaprodal!

Recommended Posts

@milanfon kolik ti vynáší ta reklama dole na fóru? :D Vím skoro nikdo si jí nevšine, ale co když tu chci být na E datech, tam všechny mobilní prohlížeč značně zaostávají...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 15 hodinami, Romantus97 napsal(a):

@milanfon kolik ti vynáší ta reklama dole na fóru? :D Vím skoro nikdo si jí nevšine, ale co když tu chci být na E datech, tam všechny mobilní prohlížeč značně zaostávají...

Si zapni AdBlock, já ani nezaznamenal, že tu nějaká reklama je :D:D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 7 minutami, Harrysek napsal(a):

Jako sorry, ale nějak vydělávat musíme, když děláme zadarmo :lul:

Já jsem snad placenej? Chci taky :lul:

• Haha 2
  • Kappa 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 30 minutami, Mr.Skuda napsal(a):

Já jsem snad placenej? Chci taky :lul:

A co teprve já? Mám tu regulérně nejvíc slov na jeden příspěvek, desítky propracovaných článků a taky jsem neviděl ani halíř mZamyslenym

• Like 1
  • Haha 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@milanfon no už jsem si optimalizoval mobilní prohlížeč :D reklama by se měla normálně nahlásit jako zobrazená ... U PC Adblock ještě asi dodám nebo vymyslím ojeb prospěšný pro obě strany... Kdy půjde přispívat? Pak @jirkasta třeba dostane nějakou tu kačku na rohlíky :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 8 minutami, Romantus97 napsal(a):

@milanfon no už jsem si optimalizoval mobilní prohlížeč :D reklama by se měla normálně nahlásit jako zobrazená ... U PC Adblock ještě asi dodám nebo vymyslím ojeb prospěšný pro obě strany... Kdy půjde přispívat? Pak @jirkasta třeba dostane nějakou tu kačku na rohlíky :D

Aby měl smysl Donate, tak by to muselo být opravdu sledovaný desetitisíci lidmi :D Jinak jak skrýt reklamu tak, aby z toho dotyčný dostal prachy netuším.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 6/29/2018 at 22:49, Romantus97 napsal(a):

Donate systém je hotový, akorát nesmí bejt Milan línej a taky ho otestovat :lul:

• Haha 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 18 hodinami, Harrysek napsal(a):

Donate systém je hotový, akorát nesmí bejt Milan línej a taky ho otestovat :lul:

Tak už nám přiblížíte podrobněji, jak to bude makat? Případně se do testování mohou připojit i Profi/Stálí členi.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 7 minutami, Romantus97 napsal(a):

Emm, kdo tu maže příspěvky? :D jako já se klidně připojím... Sám jsem tu dával i návrh, ale někdo ho mázl no...

Moc lidí, co má práva na mazání cizích příspěvků tu není :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď