Jump to content
Matt Von HANS

Po výměně grafiky nenajde PC ani do biosum

3 Příspěvky k tomuto tématu

Ahoj všem, mám takový problém. Mám tu starší PC základní deska Msi 945GCM5-f v2. V PC je grafika Radeon HD 2600. Doma kam ještě 5570 kterou jsem tam chtěl dat a právě v tom je problém. Grafiku tam dám zapnu PC větrák na grafice se točí,ale PC nenajde ani do BIOSu prostě černá obrazovka. Grafiku jsem zkoušel v jiném PC a tam běží, zdrojem to taky není protože v tom druhém PC běží na slabším zdroji a jede v pohodě. Vím že ta 2600 je DDR2 a 5570 je DDR3. Moc se v PC nevyznám,tak předem díky za tipy.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Zkontroloval bych jestli je vše správně zapojeno a pak zkusil resetovat BIOS. Na starších deskách se mi stávalo, že i po výměně komponent byly v biosu nastaveny takty,casovani,atd... té staré a proto mi pc nenaběhl.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Matt Von HANS cky pošlu něco, tohle už tady bylo, taky se mi stalo, pak si to můžeš prolistovat, už ani nevím jak přesně jsem to řešil...

Tady máš starší vlákno, nakonec jsem musel grafiku reklamovat, špatný kus, zkus postupovat jako já, jestli nic nepomůže, tak grafika má nějakou část poškozenou...

Editoval(a) Romantus97

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď