Jump to content
Roy

RGB pás

Recommended Posts

Nazdar chalani, potreboval by som pomôcť s výberom RGB pásu do tejto bedne + o mesiac mi príde nový pc stôl a mám v pláne potiahnuť RGB aj za stôl (cca 140-160 cm)... objednával by som cez ebay alebo aliexpress :ph34r: 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Na výběr máš počet diod na metr, jestli chceš čtverce nebo kulaté, odolnost proti vodě(ty doporučuju nebrat...přehřívají se a hoří)a napájení 5 nebo 12 voltů.(5V nakrmíš z USB 12V ze základní desky nebo obojí z trafa).   Pak už záleží jen na tom, co chceš aby to umělo a jaký jsi kamarád s elektronikou. V bedně to můžeš připojit rovnou do základní desky (jestli má konektor pro připojení), tam se o to postará software a u stolu si můžeš pohrát třeba s Arduinem.

Jinak je to všechno úplně stejné....takže koukej po ceně a referencích.

• Like 3

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ja nie som žiadny expert čo sa elektriky týka, síce som ju jeden semester študoval ale nič mi to do života nedalo :D ..jediné čo potrebujem je nejaký odporúčaný predajca na ebay/aliexpress s ktorým tu majú ľudia skúsenosti... 12V by  bolo dobré kedže mám možnosť napojiť pás rovno do základky 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

12V máš třeba tady ,možná bude sedět i ten konektor. Od tohohle prodejce jsem bral 5V variantu....za 14 dní byl doma.

To musí bavit takové hračičkování. Já z toho plácám displeje a otáčkoměry na simulátory 😁

• Like 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď