Jump to content

Recommended Posts

Dámy, pánové a různorodá stvoření na tomto fóru, přišel jsem si pro radu. I přes to, že jsem expert na telefony se potýkám s dilema, jaká sluchátka k telefonu si koupit. Díky svému nadšenectví ho využívám převážnou většinu dne i ve chvílích, kdy jsem na PC (například sociální média). Co se týče obecně sluchátek, tak tam se díky našemu audiofilovi @Dangel trošku vyznám, avšak co se týče sluchátek k telefonu, tak ty jsem nikdy moc nevyužíval až donedávna kdy jsem začal v podstatě denně poslouchat hudbu a zpříjemňuje mi to ať už hraní, tak práci (PR stuff) a chtěl bych poslouchat i při cestování, popřípadě ve volném čase, když zrovna nesedím u klávesnice. Zjistil jsem, že je zde dost lidí, co se vyznají v tomhle ohledu mnohem lépe, než já a proto se chci s Vámi poradit, které byste mi doporučili. Měl bych následující představu:

• Přikláním se spíše k bezdrátovým, avšak pokud budou kombinované či čistě jen drátové, tak se přizpůsobím
  • Pouze špunty či náhlavní, obyčejná mi nedrží v uších :lul:
  • Kvalita zvuku aby nějak tak odpovídala ceně, čím lepší, tím samozřejmě lépe pro mě
  • Sluchátka musí být příjemná na delší nošení
  • Cena do těch 750 Kč (dejme tomu 30€ pro naše slovenské uživatele)

Už jsem se s @milanfon na tohle téma bavil a ten mi osobně doporučil a nechal vyzkoušet KZ ZS5. Seděly mi perfektně a zvuk se mi opravdu líbil, ale i tak se radši zeptám s čím máte zkušenost a rád bych vedl diskusi na toto téma.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Já používám tyhle. Nejsem teda audiofil abych dokázal porovnat jaký mají zvuk ale co se mě týče tak hrají dobře. Navíc díky tomu že mají opletený kabel jsem je nemusel po měsíci vyhodit :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, David Morávek (Dave) napsal(a):

luxusní zvuk na vyšší cenu ti nabidnou Apple AIr pods :/:D jako kdyby nestáli 4,5k tak jsoumoje hned :D

Já nekradu :D:D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, Harrysek napsal(a):

Už jsem se s @milanfon na tohle téma bavil a ten mi osobně doporučil a nechal vyzkoušet KZ ZS5. Seděly mi perfektně a zvuk se mi opravdu líbil, ale i tak se radši zeptám s čím máte zkušenost a rád bych vedl diskusi na toto téma.

Jinak za ZS5 jsem četl chválu. A jestli ti sedí a vyhovují i po zvukové stránce, tak pak nemáš co řešit.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, TomAss Dokoupil napsal(a):

Jinak za ZS5 jsem četl chválu. A jestli ti sedí a vyhovují i po zvukové stránce, tak pak nemáš co řešit.

Zrovna na ně koukám a jsou asi nejlepší možností. Mají i dokoupitelný bluetooth kabel, takže vezmu je ;) každopádně díky za tipy :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 hodinami, Harrysek napsal(a):

Zrovna na ně koukám a jsou asi nejlepší možností. Mají i dokoupitelný bluetooth kabel, takže vezmu je ;) každopádně díky za tipy :D

Rádo se stalo....ono osobní zkušenost dá víc než tisíc recenzí 😊

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Mr.Skuda napsal(a):

Doporučil bych KZ ZS5, má je, resp. možná, nejsem si jist @milanfon, na Gearbestu z českého skladu GW5 stojí $27, jde přikoupit i augmentace, která z nich udělá bezdrátové( Třeba zde)

Ano mám je. Dával jsem Harrymu kód, který by to měl srazit asi na $19, ale neříkal mi, jestli to fungovalo :D Jinak ten bluetooth kabel má @Flexix a vadí mu, že to při klidu šumí. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, milanfon napsal(a):

Jinak ten bluetooth kabel má @Flexix a vadí mu, že to při klidu šumí. 

Já v Čajně koupil bluetooth reprak...hraje obstojně, ale jakmile je ticho...tak taky strašně šumí. V téhle cenové relaci je to asi něco s čím se musí počítat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, Romantus97 napsal(a):

@TomAss Dokoupil co se týče šumu já jsem OK, je tam jen šum který je v tý hudbě daný, na čem jste to zkoušeli? (hudba)

U studiové nahrávky by šum neměl být žádný.

Ono to šumí, i když dám pauzu, ale mám to jako nouzovku takže jsem s tím prostě šmířený. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 minutami, Harrysek napsal(a):

No tak ono obecně u Bluetooth repráků nebo sluchátek se strašně blbě eliminuje šum @TomAss Dokoupil.

A jaký je tam problém? Nekvalitní zvukovka?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 27 minutami, Harrysek napsal(a):

Přenosové médium - Bluetooth

A jak je možné, že se zdeformují jedničky a nuly?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 19 minutami, jirkasta napsal(a):

A jak je možné, že se zdeformují jedničky a nuly?

napadaj mě hazardní stavy? :D - Okamžik kdy není jasné zda se jedná o 0 nebo o 1 ;) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Dangel napsal(a):

napadaj mě hazardní stavy? :D - Okamžik kdy není jasné zda se jedná o 0 nebo o 1 ;) 

Tak to je Bluetooth technologie pěkně na píp :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@jirkasta prostě Wireless přenášení :D Neznám detailně princip Bluetooth, ale jelikož je to bezdrátový, tak je spousta faktorů, proč dochází k  poškození bitíků :lul:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Harrysek napsal(a):

@jirkasta prostě Wireless přenášení :D Neznám detailně princip Bluetooth, ale jelikož je to bezdrátový, tak je spousta faktorů, proč dochází k  poškození bitíků :lul:

Hlavně, že se půl národa připojuje doma na net přes Wi-Fi od providera :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, jirkasta napsal(a):

Hlavně, že se půl národa připojuje doma na net přes Wi-Fi od providera :D 

Tak ono půl národa ani neví, co to znamená počítačová síť :lul::lul:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Host
Reagovat na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen jako video..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš původní obsah byl obnoven. .   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...