Jump to content
jirkasta

Hodnosti

Recommended Posts

Fórum už funguje přes rok, aktivita narostla stejně rychle jako tranzistory v CPU a já se proto ptám: Chystají se nějaké změny v hodnostech členů? Nebo zatím se neplánuje nic vyššího než "Profi člen", případně nějaká reorganizace již stávajících hodností?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Změna nastala, již to není 500 příspěvků, 200 reputace apod., Prostě, když tu nějakou dobu jsi, máš Stálého, když se rozhodnou, máš Profiho(Proto mám tak nízkou reputaci, když jsem dosáhl dvou set, Milan mi Sebral 100 reputace a Profi člena s tím, že nemám dostatečné znalosti a není možné, abych já byl Profi člen)

Editoval(a) Mr.Skuda

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 23 hodinami, Mr.Skuda napsal(a):

Změna nastala, již to není 500 příspěvků, 200 reputace apod., Prostě, když tu nějakou dobu jsi, máš Stálého, když se rozhodnou, máš Profiho(Proto mám tak nízkou reputaci, když jsem dosáhl dvou set, Milan mi Sebral 100 reputace a Profi člena s tím, že nemám dostatečné znalosti a není možné, abych já byl Profi člen)

Pravidla se nezměnila, stále je Profi člen za 200 reputace, avšak jsme zrovna tvůj případ se zbytkem MML konzultovali a největší drawback byl, že jsi měl postihy v minulosti. Pokud se i přes to dostaneš zpět ke svý reputaci, tak by ti už měl zůstat ;) Já osobně jsem se k tomu nevyjádřil, ale ke změnám hodností mají přístup jen @Dangel a @milanfon

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 6/20/2018 at 16:23, jirkasta napsal(a):

Fórum už funguje přes rok, aktivita narostla stejně rychle jako tranzistory v CPU a já se proto ptám: Chystají se nějaké změny v hodnostech členů? Nebo zatím se neplánuje nic vyššího než "Profi člen", případně nějaká reorganizace již stávajících hodností?

Jinak co se týká změn, tak další hodnosti budou určitě přibývat, ale teď máme celkem dost práce s recenzemi. Ale jak jsem již říkal, určitě přibude systém příspěvků v podobě Donatů (samozřejmě za patřičnou odměnu), což už chystáme delší dobu a určitě nějaký bonusy za vysokou reputaci či nové hodnosti ;) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, Harrysek napsal(a):

Jinak co se týká změn, tak další hodnosti budou určitě přibývat, ale teď máme celkem dost práce s recenzemi. Ale jak jsem již říkal, určitě přibude systém příspěvků v podobě Donatů (samozřejmě za patřičnou odměnu), což už chystáme delší dobu a určitě nějaký bonusy za vysokou reputaci či nové hodnosti ;) 

Přibliž termín "systém v podobě donatů" :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takže slyšte změny, které jsem udělal. Stálý člen tu musí být alespon 6 měsíců a mít 499 příspěvků, kdy jeho poslední příspěvek by neměl být více jak 15 dní starý. Profi člen je poté za 299 reputačních bodů (ano, opět posunuto), 1499 příspěvků a musí zde být alespoň 2 dny předtím, aby to dostal. Takže ano, i @Mr.Skuda ho opět bude brzo mít. S bodama ani příspěvkama už niku hýbat nebudu. Jen pravděpodobně změním název "profi člena".

• Like 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 12 hodinami, jirkasta napsal(a):

Přibliž termín "systém v podobě donatů" :D 

Více info v průběhu času :lul:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 47 minutami, Romantus97 napsal(a):

@Harrysek marketing v praxi? :D@jirkasta podle mě něco jako sub na Twitchi, budeš mít vyšší práva než stálý člen a pravděpodobně i než profi člen

No když to tak budeš brát, tak z nějakého pohledu jo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 hodinami, milanfon napsal(a):

Profi člen je poté za 299 reputačních bodů (ano, opět posunuto), 1499 příspěvků a musí zde být alespoň 2 dny předtím, aby to dostal.

Takže mi zůstal čestně? :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 22. 6. 2018 at 9:24, milanfon napsal(a):

Takže slyšte změny, které jsem udělal. Stálý člen tu musí být alespon 6 měsíců a mít 499 příspěvků, kdy jeho poslední příspěvek by neměl být více jak 15 dní starý. Profi člen je poté za 299 reputačních bodů (ano, opět posunuto), 1499 příspěvků a musí zde být alespoň 2 dny předtím, aby to dostal. Takže ano, i @Mr.Skuda ho opět bude brzo mít. S bodama ani příspěvkama už niku hýbat nebudu. Jen pravděpodobně změním název "profi člena".

Po půl roce - 200 reputace

- 100 na 100

Hranice posunuta na 300

Tj. Jako od nuly do dvou set

Brzo :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.