Jump to content
Romantus97

Já mobil mág :D

Recommended Posts

Před 2 hodinami, Romantus97 napsal(a):

@Harrysek teď jsem koukal na jak by řekl Milan Hovnor 9 a to je truchu jinde, ten Kirin je trochu výkonější...

Zase co jsem koukal, tak Sony má něco co Honórek nemá - Adaptivní nabíjení Qnovo, Battery Care, Smart Stamina, Režim STAMINA, Rychlé nabíjení (Qualcomm® Quick Charge™ 3.0, software úpravu zvuku, editace fotek (můj aktuální Sony jí má taky, ale ne tak vymakanou a musím uznat že už jen ta je skvělá...) a ten výkon se stejně nevyužije naplno...

Qnovo je specialitka, která je velmi zajímavá, ale v kooperaci s Quick Chargingem od Qulacommu postrádá smyslu, protože pokud používáš telefon většinu dne, tak Qnovo nastaví režim nabíjení tak, aby odpovídal spotřebě a nekurvil baterku, zatímco QuickCharge ti to bude chtít nabít co nejrychleji. Jako co jsem koukal na tu XA2. tak má hezký specifikace, ale na tu cenu to prostě není. Jediný, co je fakt perfektní je foťák se Sony Exnor, takže kvalita fotek bude fakt úžasná, ale tím to asi končí. Nejvíce mě zaráží procesor. Qualcomm SnapDragon 630 je skvělý pro vyšší výdrž baterie s obstojným výkonem, ale dát ho do telefonu za 9k? To už bych čekal alespoň 660, nebo 710. Celkově se mi moc nezamlouvá, ale pro tvoje využití to bude asi ta nejlepší volba :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 3 hodinami, jirkasta napsal(a):

Já osobně doporučuju S9+, ale to asi úplně nechceš :D Antivir si dej Eset, vyplatí se to. Jinak co se týče těch modelů, tak já osobně Sony moc nemusím. Když to dám do compare, jediný výrazný zlepšení je Full HD displej, čtečka otisků a hlavně o dost větší baterka, jinak je to docela podobný.

Ale notak, S9+? :lul: Né, že bych měl něco proti Samsungu, ale come on bruh :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Harrysek pozor, to není 9K :D našel jsem za 7K jak nic (CZC jsem dal do odkazu pro snažší přehled specifikací), tam už by to celkem i sedělo, přes noc Qnovo a přes den QuickCharge

Jinak, Profičleny můžete uplatnit jako testery, když už máme přístup ke Milanovu cringe obsahu :D

Editoval(a) Romantus97

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 12 hodinami, Harrysek napsal(a):

Ale notak, S9+? :lul: Né, že bych měl něco proti Samsungu, ale come on bruh :D

Co je? :D Já si ji budu kupovat :D I když teď jsem ještě začal uvažovat o Note 9, tak uvidíme...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 49 minutami, jirkasta napsal(a):

Co je? :D Já si ji budu kupovat :D I když teď jsem ještě začal uvažovat o Note 9, tak uvidíme...

To už radši S9+ :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Romantus97 napsal(a):

@Harrysek pozor, to není 9K :D našel jsem za 7K jak nic (CZC jsem dal do odkazu pro snažší přehled specifikací), tam už by to celkem i sedělo, přes noc Qnovo a přes den QuickCharge

Jinak, Profičleny můžete uplatnit jako testery, když už máme přístup ke Milanovu cringe obsahu :D

Za 7k už to není tak špatná koupě ;) K tomu bych se i přiklonil :D

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 26 minutami, Harrysek napsal(a):

To už radši S9+ :D

Když myslíš :D Třeba bude na podzim levnější :D 

• Haha 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek