Jump to content

Recommended Posts

Jelikož potřebuji novou klávesnici k pc a nechci utrácet 4k, tak jsem se dal do googlení a našel pár alternativ, akorát bych potřeboval poradit s výběrem. Přemýšlím nad motospeed ck104/8, akorát se dodávají pouze s red, black a blue switchema. Jelikož budu na pc potřebovat krom hraní i psát, tak bych asi šáhl po brown. Proto moje otázka zní : O kolik budou brown switche lepší volba než red, když budu krom hraní i docela dost psát?

Pak tu je ještě tohle. Lidi o ní říkají, že má mechanickej feeling, ale moc bych tomu nevěřil, ale pokud je dobrá velmi rád ji vezmu.

Úplně nakonec jsem našel ještě toto a vypadá hodně lákavě. Bohužel to je noname značka, tak bych rád věděl, jestli to může být dobrá klávesnice/jestli s ní má někdo zkušenosti.

Editoval(a) František Pavlík (fandap42)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

no rozdiel medzi red a brown je taky ze ta red nevydava ziadny zvuk skoro a nemas tam ten pocit ze si to stacil to tlactiko ktore si chcel cize je to na tebe ci to potrebujes alebo nie a mam podbonu jak ta co ma mechanicky feeling len od yenkee fakt je to taky pocit je to hlucne a uplne podobne mechanike mam tuto https://klavesnice.heureka.sk/yenkee-shadow-ykb-3200/?s=6/?s=6

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...