Jump to content
J4N

12500 kč PC

Recommended Posts

Skor so pisal tu ze kamos chce pc a zvisil cenu na cca 500€ 

Oplati sa to postavit na ryzen 3 1200 a 

Gtx 1050

Dik

Alebo bazos, bazar ?

Editoval(a) J4N

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Podarilo sa mi take daco poskladat (viem ze ma to svoje chyby ale rozpocet 😁) este keby ste poradily casu

Screenshot_20180605-214119.png

Screenshot_20180605-214127.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já bych obětoval grafický výkon, přidal na procesoru a vzal 2400g, ač se mnou bude málokdo souhlasit. Do zbylých 600 by šla narvat Fera, popř. To pokupovat z různých obchodů a ještě by se možná vešlo SSD Crucial BX300. Protože pokud tvůj kamarád takto šetří, šlo by v budoucnosti hodit nějakou 1150, 1160 do GPU slotu a později vyměnit jen procesor, bez desky, za nějaký Zen2/Zen3, je to tedy jakožto dlouhočasový plán výhodnější. Tady je můj návrh

• Souhlasím 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 7 hodinami, Mr.Skuda napsal(a):

šlo by v budoucnosti hodit nějakou 1150, 1160 do GPU slotu a později vyměnit jen procesor, bez desky, za nějaký Zen2/Zen3

Ten procesor by možno ani meniť nemusel. R5 2400G by mohol zvládnuť GTX 1160 (podľa toho aký veľký bude skok vo výkone).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já bych to tvoje nebral, pokud trváš na svém, tak bych vzal zdroj BeQuiet System Power 9, 500W, 1TB Barracuda a ekonomicky není RX560 za 4,2k výhodná

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Myslis ze vymena za 1050ti by bola dobra volba  ? Este ten zdroj zmenit , baraccudu mu necham 500gb to mu bude stacit (resp. Musi 😁😁) nevim no ze co skusim sa popytat ho ze co nato on 

Zatim dik 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@J4N já bych dal na @Mr.Skuda nebo @Lukas,během pár měsíců by ti jinak klesla cena sestavy, kvůli nextgen grafikám... APU Ryzen bude stát stále stejně a výkonem někdy dorovná gtx 1050...

Editoval(a) Romantus97

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď