Jump to content

Recommended Posts

Před 3 minutami, Romantus97 napsal(a):

@Peter Záleha zkus pustit něco hodně zátěžovýho a změř mi na kolik procent běží CPU a GPU, plus odezvu, víc nepotřebuju...

OK A kde mam zmerat na kolko percent bezi GPU lebo v Task Manageri ukazuje iba CPU.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 7 minutami, Romantus97 napsal(a):

@Peter Záleha zkus pustit něco hodně zátěžovýho a změř mi na kolik procent běží CPU a GPU, plus odezvu, víc nepotřebuju...

Okey stiahol som program speecy a cez to to budem merat. Ale chcel som este napisat to aj ked neviem ci to pomoze ze ta grafika sa chova nejak cudne lebo ak zapnem fortnite na 800x600 tak mam menej fps ako na 1280x720 a ak dam nastavenie na medium a hight tak sa FPS neznizia ale su takmer take iste cize je jedno na akych nastaveniach hru hram ale stale mam len okolo 30-50 FPS

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 21 minutami, Romantus97 napsal(a):

@Peter Záleha máš Windows 7? Ve Windows 10 to je standartně...

Tak Fortnite na Epic nastavenieach bezi na 68 % CPU a GPU neviem zmerat lebo v task manageri viem zmerat iba CPU Memory disk a network.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Peter Záleha o FPS mi nejde z toho moc nevyčtu co to brzdí, jde mi o tu celkovou odezvu a vytížení CPU a GPU, co vím tak to jde třeba přes EVGA XOC, ta mi pro změnu neměří CPU, to ale nevadí... Ukazuje GPU, které pravděpodobně pojede na 100% pokud CPU nejede na víc, možná nám ten program ale kecá, protože mě se to nějak nezdá, pokud to nekecá a GPU jede opravdu na 100%, tak to je pomalým diskem, ten bohužel nenataktuješ... To co šlo jsem de facto ukázal v optimalizaci RAM... Ne že by toho nešlo víc, ale je to rizikové jak prase pokud se člověk nevyzná...

EDIT: Počkat memory disk? Kolik je na něm vytížení? Řekni stav na ploše a kolik ve hře...

Editoval(a) Romantus97

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Romantus97 napsal(a):

@Peter Záleha o FPS mi nejde z toho moc nevyčtu co to brzdí, jde mi o tu celkovou odezvu a vytížení CPU a GPU, co vím tak to jde třeba přes EVGA XOC, ta mi pro změnu neměří CPU, to ale nevadí... Ukazuje GPU, které pravděpodobně pojede na 100% pokud CPU nejede na víc, možná nám ten program ale kecá, protože mě se to nějak nezdá, pokud to nekecá a GPU jede opravdu na 100%, tak to je pomalým diskem, ten bohužel nenataktuješ... To co šlo jsem de facto ukázal v optimalizaci RAM... Ne že by toho nešlo víc, ale je to rizikové jak prase pokud se člověk nevyzná...

EDIT: Počkat memory disk? Kolik je na něm vytížení? Řekni stav na ploše a kolik ve hře...

Aha okey a co pojde to s tym procesorom AMD FX- 4300 ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 hodinami, Romantus97 napsal(a):

@Peter Záleha vždy po restartu v Cotexu,  tu optimalizaci zruš a dej znova, pak Cortex zavři a ve Správci úloh (v procesech) povypínej procesy Cortexu, pro maximální výkon je to nutné vždy po bootu, pracoval si s těmi službami?  Diskový bottleneck bohužel od procesorovýho nepoznám

Nasiel som na YT toto video:

typek tam taktuje procesor na 4 cores. Je to legit? Budem velmi riskovat ak to skusim nezhori mi pc po pol hodine?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Boha jeho! Tohle hrát si s tímhle procesorem nebo ho vyměnit za malinko silnější tě posune z hovna na záchodovou mísu. Prostě tím skoro ničeho nedosáhneš. Kdybys zainvestoval malinko víc třeba do nějakého Ryzenu 3 + cheap desky, dosáhneš toho výkonu, který potřebuješ. 

• Like 1
  • Haha 1
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se