Jump to content

Recommended Posts

Ahojte, asi pred tyzdnom som si kupil novu graficku kartu konkrentnejsie SAPPHIRE PULSE Radeon RX 550 4GB OC, stiahol som vestky driveri a podobne. Na videach som videl ako napriklad Fortnite ide na high nastaveniach 60FPS no ale u mna je to vsetko na low 40 FPS, skusal som aj ine hry ako napriklad GTA V, CSKO, Minecraft no vsetko seka. Neviem co mam robit dakujem za vsetky typy a rady. Ostatne komponenty: CPU: AMD Phenom II X2 545 RAM: 12GB DDR3 669 MHz Motherboard: ASUSTeK Computer INC. M5A78L/USB3 (AM3R2)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

to by chcelo aspoň Phenom II X4 965BE ktorý som mal v starom PC a GTA V ako tak utiahol na stabilných 50-55 FPS, poprípade nejaký Phenom II X6 ... lepšie na AM3 socket nezoženieš 

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 18 minutami, Mr.Skuda napsal(a):

@Peter Záleha Kolik za to dáš peněz? A jak dlouho máš tu grafiku doma?

Mam ju doma asi od Februara a peniaz neviem kolko do toho dam najblizsie si mozem kupit na buduci rok niekdy v Maji nejaku maticnu dosku okolo 90- eur co je okolo 2250 az 2700 CZK a potom asi o 2 roky po lete ked uz budem moct ist na nejaku brigadu tak procesor I5 nejaku slabsiu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ehmmmm... Tohle jsem už párkrát viděl... Jsi si jistej že máš monitor zabodnutej do grafiky a ne do základní desky? 

Už jsem to nejednou slyšel.. naposledy snad od "YouTubera" Wairyho kterej měl novej pc a divil se proč mu na 1060 jede Rust na nejnižší s 20fps...

• Haha 1
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 18 hodinami, Dangel napsal(a):

Ehmmmm... Tohle jsem už párkrát viděl... Jsi si jistej že máš monitor zabodnutej do grafiky a ne do základní desky? 

Už jsem to nejednou slyšel.. naposledy snad od "YouTubera" Wairyho kterej měl novej pc a divil se proč mu na 1060 jede Rust na nejnižší s 20fps...

Hlavně, že se na školách učí informatika :D 

• Like 2
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, Peter Záleha napsal(a):

Ano mam to zabodnute do garafiky a to s tym Nvidia PhysX tak neviem najst nic pododne na AMD ale dakujem za radu

V tom případě máš slabý CPU. Nemůžeš si koupit dělovou grafiku, když máš na prd procesor, to platí mezi všemi komponenty v PC.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@jirkasta Viděl si, co je náplní informatiky? :D Samej software (Office a základní znalosti). Ani nechtěj vidět jak moc ubohý to je :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Harrysek napsal(a):

@jirkasta Viděl si, co je náplní informatiky? :D Samej software (Office a základní znalosti). Ani nechtěj vidět jak moc ubohý to je :D

No nevím jak ty, ale já na ZŠ třeba vyráběl kabely s RJ45 :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, jirkasta napsal(a):

No nevím jak ty, ale já na ZŠ třeba vyráběl kabely s RJ45 :D 

Tak to se máš. U nás se učilo s Office a tím to asi skončilo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 28. 5. 2018 at 17:55, Romantus97 napsal(a):

@Peter Záleha kámo koukal jsem se detailně na ten Phenom... máš bottleneck jak prase plus zvedlé teploty -> ještě nižší výkon než u předchozí grafiky

Aha a neda sa nejako zrychlit processor a spomalit grafika? Ci takto by to nevungovalo? A keby som kupil Phenom II X6  tak by to bolo lepsi? Islo by GTA V aspon na medium detailoch 60FPS? Alebo je nejaky iny processor, ktory by vedel spolupracovat s mojim komponentami a bol by pre mna asi najlepsi?

Editoval(a) Peter Záleha

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 13 hodinami, Romantus97 napsal(a):

@Peter Záleha zpomalit grafika jde... Snížíš takty, u CPU ty takty naopak zvýšíš, zkus taky můj návod na Optimalizaci RAM, mohl by pomoct

Optimalizoval som RAM ale potom mam v hre mikrolagy. A ako zvysim tie takty?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 16 hodinami, Romantus97 napsal(a):

@Peter Záleha zpomalit grafika jde... Snížíš takty, u CPU ty takty naopak zvýšíš, zkus taky můj návod na Optimalizaci RAM, mohl by pomoct

A co keby som kupil procesor AMD FX- 4300? Nebolo by to lepsie ako Phenom II X6 a bolo by to kompatibilne?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Peter Záleha vždy po restartu v Cotexu,  tu optimalizaci zruš a dej znova, pak Cortex zavři a ve Správci úloh (v procesech) povypínej procesy Cortexu, pro maximální výkon je to nutné vždy po bootu, pracoval si s těmi službami?  Diskový bottleneck bohužel od procesorovýho nepoznám

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Romantus97 napsal(a):

@Peter Záleha vždy po restartu v Cotexu,  tu optimalizaci zruš a dej znova, pak Cortex zavři a ve Správci úloh (v procesech) povypínej procesy Cortexu, pro maximální výkon je to nutné vždy po bootu, pracoval si s těmi službami?  Diskový bottleneck bohužel od procesorovýho nepoznám

Ano pracoval, isiel som presne podla vasho postupu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...