Jump to content
jakub02

teploty gtx 1060 3gb

Recommended Posts

Kamarat ma túto grafiku a ide mu po dlhsom hrani (1hod+) na 80 stupnov celsia, fany ma na stock krivke od výroby, nie je pretaktovaná ale podľa mňa tie teploty sú privysoke. Výkon je rovnaký aj pri 80 stupňoch. Je to na reklamáciu alebo je to bežné? https://comp4u.sk/produkt/gigabyte-gtx-1060-windforce-oc-3gb-gv-n1060wf2oc-3gd/?169

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

To bude na reklamaci, ta grafika má slušný chlazení. To mi pomalu přijde jak kdyby soudruzi při montáži chladiče zapomněly na pastu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no je to sice evolveo k2 ale fany sa točia akurát ma tak ze z boku mu nasáva a zo zadu vysáva, povedal som mu nech si da dopredu nasavanie miesto vysavania zo zadu lebo cpu ma 45 stupnov

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 20 hodinami, jakub02 napsal(a):

no je to sice evolveo k2 ale fany sa točia akurát ma tak ze z boku mu nasáva a zo zadu vysáva, povedal som mu nech si da dopredu nasavanie miesto vysavania zo zadu lebo cpu ma 45 stupnov

Dobře no, tak to už uznávám, že ty teploty jsou trochu divný. Zkoušel tu grafiku podvoltovat? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 39 minutami, milanfon napsal(a):

Dobře no, tak to už uznávám, že ty teploty jsou trpící n trochu divný. Zkoušel tu grafiku podvoltovat? 

Já ti nevím Milane, tohle je divný, hledal jsem, jestli někdo další někde nemá podobnej  problém, nějaký problémy se sice ve spojitosti s touto kartou řeší, ale teploty při default mají tady premiéru.

Viděl jsem ji přetaktovanou na něco okolo1,9GHz a teplota se ani tak na 80°C při hraní nevyšplhala, mimochodem strop u týhle karty byl otestovaný na nějakých 92°C

Zkusil bych jí na základě týhle skutečnosti vyreklamovat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Lukas já mám poloviční chlazení větrákem a 2 třetinový pasiv jeho a teplota max byla 70 stupňů a to s FXkem, který by bez Fery topilo jak blázen, ta Fera vyfukuje teplo, takže mám chill, @milanfon tady je ta grafika úplně v pytli, reklamačka...

Editoval(a) Romantus97

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Romantus97 napsal(a):

tady je ta grafika úplně v pytli, reklamačka...

Že jo... Mě fakt příjde, že blbě skopli při montáži tišták s chladičem, že snad opravdu zapomněli na pastu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 8 hodinami, Romantus97 napsal(a):

mě se ty teploty zdají na desktopu nedosažitelné, mám Zaklínače 3 na Ultra na 40 FPS (brzdí procesor) s teplotou na průměru 68 stupňů...

Asi jsem se někde během konverzace dostatečně nesoustředil, ale řeč byla původně o vysoké teplotě na kartě. Nějak mi začínají unikat souvislosti.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, Lukas napsal(a):

Asi jsem se někde během konverzace dostatečně nesoustředil, ale řeč byla původně o vysoké teplotě na kartě. Nějak mi začínají unikat souvislosti.

S tím se smiř. @Romantus97 a @Mr.Skuda jsou tady od toho, aby vždycky mluvili mimo téma. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@milanfon jedná z důležitých rolí na fóru že? :D

koukal jsem se detailněji na to hoši, možná tu všichni meleme nesmysly :D ano není to jen moje práce: http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-3588993/gigabyte-gtx-1060-6gb-gaming-degrees-temperature-normal.html tenhle odkazík mluví za sebe...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 14 hodinami, Lukas napsal(a):

Jde o to, že @Romantus97 Má GTX1060-3GB, přesně tento ITX model od Gigabyte. Asi by to bylo dobré zmínit

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 11 hodinami, Romantus97 napsal(a):

To jsem si před tím četl taky.

Před 11 hodinami, Mr.Skuda napsal(a):

Jde o to, že @Romantus97 Má GTX1060-3GB, přesně tento ITX model od Gigabyte. Asi by to bylo dobré zmínit

No, nebyl jsem si v tu chvíli už úplně jistej, kam to směřuje, ale předpokládal jsem, že se nějakým způsobem drží téma.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 11 hodinami, Mr.Skuda napsal(a):

No jenže Gigabyte má jedinné použitelné ITX chladiče na VGA. 

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 hodinami, milanfon napsal(a):

No jenže Gigabyte má jedinné použitelné ITX chladiče na VGA. 

Ale já tomu neodporoval, jenom že šlo o to, že je špatný kus, ale ne návrh chladiče

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...