Jump to content
Pepa Čada

MSI x470 základní deska

10 Příspěvků k tomuto tématu

Čau, rozhodl jsem se upgradovat a vyměnit msi tomahawk b350 s ryzenem 2600x na za nějakou x470. Jakou by jste mi doporučili, jediný co chci je aby byla od msi, páč mám rád ty jejich nástroje plus aby měla m2 slot a 7.1 zvuk. A aby mě nezničila finančně :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Hele na rovinu ti píšu, že tento chipset je ještě hodně neprobádaná krajina a konkrétně na MSI jsem nenašel jedinej test, ale i když MSI mívá v nižší cenové kategorii mizerné napájení socketu, tak tady, kdy už se jedná o vyšší kategorii, to vypadá celkem slibně, tváří se jako OC platforma, ale já osobně mám smíšený pocity.

Vybrat si můžeš klidně tu nejlevnější PRO CARBON, má dva m.2, oba plnohodnotný  NVMe 4xlines pci-e 3.0, zvuk 7.1 má taky.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hele já osobně MSI nikdy neměl, ale rozbory levnějších modelů prokazatelně hovoří o osazení slabšími součástkami než tomu bývá u konkurence. Ale jak píšu, týkalo se to levnějších modelů, osobně si myslím, že high-and umí taky, desky s tímto chipsetem u této značky do něho v podstatě spadají. Ale asi bych je z opatrnosti nedoporučil, ale ani bych je na druhou stranu nerozmlouval, radši bych v tomto případě zaujal neutrální postoj, protože nemám dostatek informací.

Co se funkcí týče, tak každá značka má nějaký svoje vychytávky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 minutami, Lukas napsal(a):

Hele já osobně MSI nikdy neměl, ale rozbory levnějších modelů prokazatelně hovoří o osazení slabšími součástkami než tomu bývá u konkurence. Ale jak píšu, týkalo se to levnějších modelů, osobně si myslím, že high-and umí taky, desky s tímto chipsetem u této značky do něho v podstatě spadají. Ale asi bych je z opatrnosti nedoporučil, ale ani bych je na druhou stranu nerozmlouval, radši bych v tomto případě zaujal neutrální postoj, protože nemám dostatek informací.

Co se funkcí týče, tak každá značka má nějaký svoje vychytávky.

Ok, zkusím zkouknout všechny značky a porovnat je. Díky :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 minutami, Pepa Čada napsal(a):

Ok, zkusím zkouknout všechny značky a porovnat je. Díky :)

Jak už jsem psal, není dostatek podkladů pro tento chipset, bude to nelehký úkol.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ale určitě není od věci si počkat, až budou více odskoušený trhem, budou k dispozici recenze, OC testy a rozbory osazení.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď