Jump to content
jakub02

Nabíjačka pre tablet

Recommended Posts

Aká je vhodná nabíjačka pre tablet na ktorom je napisane input 5,2V 2A? Aktuálne mám 5V 1A a nabija to strašne pomali a nabijačka "píska". Bude rozdiel medzi terajšou a nejakou 5V 2.4A? A bude dobre kúpiť ju na gearbeste/aliexpress alebo radšej nie? Ďakujem

Editoval(a) jakub02

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Bude se nabíjet rychleji, ale mám pocit, že to neprodlužuje životnost baterie, spíš naopak. Kde koupit proč (ne) poradit nemohu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 10 minutami, Mr.Skuda napsal(a):

Bude se nabíjet rychleji, ale mám pocit, že to neprodlužuje životnost baterie, spíš naopak. Kde koupit proč (ne) poradit nemohu

Prećo by to malo zhoršiť vydrž baterie keď je na tom tablete napísané 5V 2A tým pádom mi logicky dáva že 5V 2A nabíjačka b mala byť vpohode nie?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Právě že čím rychleji baterku nabiješ, tím "víc se jí to líbí". Už nevím, u koho jsem to viděl, ale koukal jsem na Fast charging a bylo fakt vidět, že baterce se nelíbí, když se dlouho nabíjí, takže bych 5V/2A klidně koupil ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, Harrysek napsal(a):

Právě že čím rychleji baterku nabiješ, tím "víc se jí to líbí". Už nevím, u koho jsem to viděl, ale koukal jsem na Fast charging a bylo fakt vidět, že baterce se nelíbí, když se dlouho nabíjí, takže bych 5V/2A klidně koupil ;)

Ok, ďakujem.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, Harrysek napsal(a):

Už nevím, u koho jsem to viděl, ale koukal jsem na Fast charging a bylo fakt vidě..

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, Harrysek napsal(a):

Kup si Samsung podporující rychlé nabíjení a dostaneš ji v balení :D Sranda je, že iPhone X rychlé nabíjení podporuje, ale rychlonabíječku si musíš koupit za litr, hlavně, že k němu dostaneš Lightning adaptér na jack :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 20 minutami, jirkasta napsal(a):

....Lightning adaptér na jack :D 

Protože se do těla opravdu "Nedal" nacpat.. Že?   

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 11 minutami, Dangel napsal(a):

Protože se do těla opravdu "Nedal" nacpat.. Že?

Pěkný video :D Nejlepší jsou názory Applistů, že "jack je přece analog a my jsme ve 21. století"... Asi chtějí poslouchat jedničky a nuly :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 14 minutami, jirkasta napsal(a):

...poslouchat jedničky a nuly :D 

O těch jedničkách moc nevím, ale nuly podle jejich názoru na 3,5mm jack poslouchají už nějakou dobu xD

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Dangel napsal(a):

O těch jedničkách moc nevím, ale nuly podle jejich názoru na 3,5mm jack poslouchají už nějakou dobu xD

No nejvíc funny je ten rozbočovač na jack a nabíječku :D Nejvtipnější část Growing up, s titulkem 2017 :D 

• Like 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď