Jump to content

Recommended Posts

Jednoznačně Redmi Note 4, už ho má minimálně 5 lidí z okolí a zatím si ho jen chválí.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 4 minutami, jirkasta napsal(a):

Jednoznačně Redmi Note 4, už ho má minimálně 5 lidí z okolí a zatím si ho jen chválí.

Včetně mě :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, Harrysek napsal(a):

Včetně mě :D

Já jsem sice přes ty Samsungy a tenhle model by mi nedostačoval, ale líbí se mi na něm hlavně baterka :D Navíc Xiaomi to začalo s Českem myslet vážně i novou kamennou prodejnou, takže to vypadá dobře.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, jirkasta napsal(a):

Já jsem sice přes ty Samsungy a tenhle model by mi nedostačoval, ale líbí se mi na něm hlavně baterka :D Navíc Xiaomi to začalo s Českem myslet vážně i novou kamennou prodejnou, takže to vypadá dobře.

Hlavně pokud se ti nelíbí nadstavba MIUI od Xiaomi, tak si tam můžeš hodit Custom ROM (a že jich na tenhle typ je :o ) Zrovna včera jsem tam házel Pixel 2XL ROM s Androidem 8.1 a frčí úplně bez problémů. Je taky skvělý, že pokud předěláváš ROMky u Xiaomi, tak neztrácíš záruku, což je obrovská výhoda.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, Harrysek napsal(a):

Hlavně pokud se ti nelíbí nadstavba MIUI od Xiaomi, tak si tam můžeš hodit Custom ROM (a že jich na tenhle typ je :o ) Zrovna včera jsem tam házel Pixel 2XL ROM s Androidem 8.1 a frčí úplně bez problémů. Je taky skvělý, že pokud předěláváš ROMky u Xiaomi, tak neztrácíš záruku, což je obrovská výhoda.

To možná časem zastaví, jestli zjistí, že mají moc reklamací navíc :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, jirkasta napsal(a):

To možná časem zastaví, jestli zjistí, že mají moc reklamací navíc :D 

V brzký době určitě ne. Lákají na to spoustu fajnšmekrů, co si chtějí předělat Android podle svého gusta :D Ale co si budeme nalhávat, pouze malá část uživatelů Xiaomi předělává MIUI, jelikož je vytvořené tak, aby bylo uživatelsky příjemné, což se jim podle mě povedlo. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Harrysek napsal(a):

V brzký době určitě ne. Lákají na to spoustu fajnšmekrů, co si chtějí předělat Android podle svého gusta :D Ale co si budeme nalhávat, pouze malá část uživatelů Xiaomi předělává MIUI, jelikož je vytvořené tak, aby bylo uživatelsky příjemné, což se jim podle mě povedlo. 

No ta anketa tomu zas tolik neodpovídala... :D:D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, jirkasta napsal(a):

No ta anketa tomu zas tolik neodpovídala... :D:D 

To byla anketa o tom, co mají radši, né o tom, co používají xD

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Harrysek napsal(a):

To byla anketa o tom, co mají radši, né o tom, co používají xD

To pak ale moc nedává smysl, když jsou tam tak lehce vyměnitelný ROMky :D 

• Haha 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 13. 5. 2018 at 13:57, jirkasta napsal(a):

To pak ale moc nedává smysl, když jsou tam tak lehce vyměnitelný ROMky :D 

Čo je tot ta romka a mne pri tom xiaomi vadi to ze to je 2016 myslim a chcem novsi android neviete ako je to tam s updateami celkovo

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 33 minutami, Patrik Sobotka napsal(a):

...a mne pri tom xiaomi vadi to ze to je 2016 myslim a chcem novsi android neviete ako je to tam s updateami celkovo

Kecáš, uvedení na trh bylo v lednu 2017. Android je aktuálně ve verzi 7, ale nemůžeš čekat dobrý levný mobil s Androidem 8... Tahle stránka je poměrně dobrá: https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_4-8531.php

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Patrik Sobotka napsal(a):

Má to podporu androidu 8? Alebo 7 či android P? @Harrysek@Mr.Skuda@jirkasta

ROMka je něco, jako Windows v PC (hodně obrazně řečeno). Jinak pokud se bavíme o Redmi Note 4, tak v rámci MIUI by měl dostat Android 8, ale neví se kdy. A co se Androidu P a Proejct Treble týče, tak Xiaomi je oficiálně v tomhle podporováno Googlem, ale zatím se to ještě pořádně nerozjelo. Jinak já mám místo MIUI 9 čístej Android 8 a frčí parádně ;) A Redmi Note 4 má MIUI 9 s Androidem 7.0 a v rámci MIUI 9 asi nebude update androidu, to přijde pravděpodobně až s MIUI 10.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 42 minutami, jirkasta napsal(a):

Kecáš, uvedení na trh bylo v lednu 2017. Android je aktuálně ve verzi 7, ale nemůžeš čekat dobrý levný mobil s Androidem 8... Tahle stránka je poměrně dobrá: https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_4-8531.php

Hele můžeš, třeba Mi A1 :lul:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, Harrysek napsal(a):

Hele můžeš, třeba Mi A1 :lul:

Škoda, že má jen Gorilla Glass 3, ale to už bych chtěl asi fakt moc :D 

• Haha 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 13. 5. 2018 at 13:50, Harrysek napsal(a):

pouze malá část uživatelů Xiaomi předělává MIUI, jelikož je vytvořené tak, aby bylo uživatelsky příjemné, což se jim podle mě povedlo. 

Hele, mně MIUI nebetyčně štve a to prostředí je mi ještě nepříjemnější, než iOS

(Neukřižujte mne pls :nokappa:

A flash Custom ROMky bez ztráty záruky je pro mne novinka, asi můj další stroj bude XIaomi

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, Mr.Skuda napsal(a):

Hele, mně MIUI nebetyčně štve a to prostředí je mi ještě nepříjemnější, než iOS

(Neukřižujte mne pls :nokappa:

A flash Custom ROMky bez ztráty záruky je pro mne novinka, asi můj další stroj bude XIaomi

Jediný Xiaomi tohle podporuje.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.