Jump to content

Recommended Posts

Hele ta deska má svoje 2x RGB klasický 4pin header 36W a jeden 3pin addressable header 15W, tak že ti opravdu stačí je pásky s patřičným konektorem, který nepřekročí max. zátěž a deska bude mít mezi ovladačema určitě svojí utilitu na jejich ovládání.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Nejlíp by tě vyšlo, kdyby jsi byl kutilskej typ, něco si o LED nastudovat a koupit z nějakýho LED-shopu všechno co potřebuješ v součástkách, pak si to spájel pro sebe na míru.

Ale taky to můžeš vyřešit např. takto. Magnet je o něco bezstarostnější, než oboustranná páska, pod ní to musí být dobře ošetřený, aby spolehlivě po dlouhou dobu držela.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Souhlasím že  SilentiumPC Regnum RG4T ubde stačit :D jako jestli máš peníze kup si hezčí ale ot chce aby měly dobré rozpoložení a dobrý airflow :) Rozhodně si myslím že tato case bude ideální pokud dát dovnitř ledky buď RGB nebo jen červenou třeba :) 

ohledne toho ventilátoru od NZXT tak ti neřeknu jaké má vlastnosti :/

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, David Morávek (Dave) napsal(a):

pokud nejsi úžasný kutil

Můžu tě ujistit, že to zvládne naprosto průměrný jedinec, částečně mě LED aplikace živí a to se to mu věnuju jen ve volnu, jako vedlejšáku, protože mě to baví.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ten Akasa-pásek ti tam samozřejmě sedět bude, ale opravdu si dej záležet na odmaštění v místě lepení a je hrozně řídce osezenej. Já osobně kupuju jednobarevný pásky s hustotou osazení 120 LED na bm, aby to bylo nasvícení co možná maximálně homogení. Tohle bude mizerný, to je tak zralí na to a by jsi lepil dva vedle sebe s LED nastřídačku, aby to nasvícení bylo alespoň trošku optimální a samozřejmě pořídit prodlužky na připojení do desky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já mu magnety doporučil, dokonce se dá koupit magnetická samolepící páska. Když si vybral tohle, může si jí k tomu klidně dokoupit. Já pouze radí, ale do ničeho nikoho tlačit nebudu.

Před 19 minutami, David Morávek (Dave) napsal(a):

Lepení ztratí case ihned na ceně

To mi vysvětli, asi jsem trošku natvrdlej.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...