Jump to content

Recommended Posts

caute chcem sa spytat ci sa niekto nestretol s artefaktami v hre pri WoT... ked hru pustim na SD klienta bezi uplne normalne, ked hru pustim na HD klienta mam tam taketo artefakty uplne nahodne po celej obrazovke ako vidno na videu, nerobi mi to pri ziadnej inej hre iba pri WoT na HD klienta, ani pri inej praci a podobne 

Video: https://uloz.to/!FlG0DGeXPrvq/vid-20180423-164822-mp4

skusil som:
- aktualizovat ovladace

- starsie ovladace tiez predposledny a nic... 
- aktualizovt direct X
- grafiku som prehnal aj cez FurMark stress test a je uplne v pohode ... dochadzaju mi napady riesil niekto podobny problem?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Hele.. mohlo by to být klidně i něco s Čipem nebo pamětí...

Zkus jestli zapnutím VSync se to zlepší nebo ne..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

reinstalaci hry som skusil a nepomohlo... .. mal som stary ntbk na ktorom mi to nerobilo s tym ntbkom som hral na externy monitor ten isty ktory mam aj teraz takze v kabli to asi nebude... Vsync kludne skusim zapnut/vypnut ale neviem ako 

PS: keby to bolo nieco s cipom alebo pamataou robilo by to aj pri inych hrach neviem ci viete WoT sa da spustit na SD/HD klienta na SD klientovy mas uplne hrackarsku grafiku a HD klient ma o nikolko GB viac a grafika je tam topka... a robi mi to len na toho HD klienta, CS go ide uplne plinule PC mam 5dni vsetko nove 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

a mam to cez HDMI klasicky, tak isto ako aj na ntbku mojom starom ta ista hra tam to nerobila a teraz to robi :D ale ono to zrnenie robi ale ked pojdem nieco robit po chvili to spadne a napise chyba graf. ovladaca atd atd hodim sem screen co to vyhadzuje

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 25. 4. 2018 at 22:09, Romantus97 napsal(a):

@dudizord co máš za monitor?

AOC herny... to je jedno predtym mi to nerobilo a teraz hej je to freesync ale BTW poslal som grafiku na reklamacku ona nejak dost hlasno piskala lol

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 24 minutami, dudizord napsal(a):

AOC herny... to je jedno predtym mi to nerobilo a teraz hej je to freesync ale BTW poslal som grafiku na reklamacku ona nejak dost hlasno piskala lol

Ty máš FreeSync s NVidia grafikou? To ti fungovat nebude.

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

chlapci mal som tu Sapphire Nitro + RX 480 OC 8gb a poslal som ju na reklamacku lebo ked som si kupil Nvidiu Asus Strix GTX 970 OC tak mi to nerobi pri ziadnej hre... ziadne artefakty bzucanie padanie nic takze tak no.... a preco staru grafiku no lebo mi ju dal zase kamos z datacompu za 5000kč s 2rocnou zarukou a vykonovo je niekde na urovni GTX 1060

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...