Jump to content

Recommended Posts

Dobrý večer nevím jestli se sem můžu obrátit s tímto dotazem, ale zkusím to. Chtěl bych se zeptat jak mám nastavit OBS  aby se mi na Twitchi stream nesekal jestli to je možné teda nějak nastavit s mojím internetem(Upload se pohybuje není stabilní ale jen 2.84 na 3 níž to nikdy nešlo ). Konkrétně kolik bych měl nastavit bitrate videa? Budu rád za každou radu. Děkuji OBS2.thumb.png.78385e63dcc55297ae8ae025a38f1adf.pngping.png.1dd1af896cade98e968bc048767c0dbc.pngOBS1.thumb.png.31a28d5ff468ee99cf0cceb980fccc8d.png

Editoval(a) Karel Šindler

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

@Karel Šindler no to nevím jak dobře pojede... Sice jsem to nezkoušel, ale já mám upload 10 mbps a někdy mi nestačí abych dokázal streamovat zvuk (zase já mám ztráty paketů asi na 3% a míň)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Hele.. narovinu řeknu že tvůj upload není vhodnej ke streamování.. Bude docházet k velké ztrátě paketů a budeš to muset jet na nízké rozlišení.

Ohledně přesného nastavení ti velice rád poradím, ale budu od tebe potřebovat znát specifikace tvého pc. Na základě toho ti budu i moci říct zda by lepší internet stačil nebo by tvůj pc streamování vůbec nezvládl. ;)  Ale dopředu ti můžu říct že na streamování v HD můžeš rovnou zapomenout..  

• Like 1
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 19. 4. 2018 at 22:09, Karel Šindler napsal(a):

Twich a OBS.

Včera som Testoval a zdalo sa mi že mi to seka a to mam 9,5Mbps upload a stteamoval som v HD(čož je asi 720p)....ale ak nevieš ako nastaviť stream tak skus navod podľa YTkanalu: Roth Wellden

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...