Jump to content
Fiji Barák

Potřebuju pomoct, co si myslíte o téhle sestavě?

Recommended Posts

@Lukas Protože Threadripper není lepší v ST výkonu než běžné Ryzeny. 

Ani není konkurence pro 8600k v ST, TR je cenově i funkcemi jinde. 

Dražší != vyšší výkon na jedno jádro

A tvrdit, že jediná konkurence v ST je pro Intely Threadripper jednak není pravda ve smyslu, že i běžné Ryzeny 2000 Intel dorovnávají a jednak proto, že Threadripper není konkurence.

O tom plácání hesel. Já se vyjádřil. Většina toho jsou zfanatizované nepravdivé kecy,(např. Pokud chceš upgrade CPU v Budoucnu, ber Intel) kterým se nejde než nezasmát. Ti, co ví, pochopí. Já to původně nechtěl rozepisovat, protože ty si nepřipustíš, že bys nemusel mít pravdu a budeš dál mlet své, neověřené a nepravdivé myšlenky, takže to stejně nemá smysl. Ty nepotřebuješ testy, benchnarky a porovnání, tobě stačí tvoje rozhodnutí, že Intel je lepší.

Tvoje varianta

8350k + taktovací deska za 3,2 + Fera 

4 300 + 3 200 + 650 = 8 150

Ta druhá

2600 + Gigabyte AB350 Gaming 3 + Fera 

4900 + 2350 + 650 = 7 900

Ryzen je levnější a výkonnější, taktovat jde obojí 

Peace :)

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 57 minutami, Mr.Skuda napsal(a):

A tvrdit, že jediná konkurence v ST je pro Intely Threadripper jednak není pravda ve smyslu, že i běžné Ryzeny 2000 Intel dorovnávají a jednak proto, že Threadripper není konkurence.

O tom plácání hesel. Já se vyjádřil. Většina toho jsou zfanatizované nepravdivé kecy,(např. Pokud chceš upgrade CPU v Budoucnu, ber Intel) kterým se nejde než nezasmát. Ti, co ví, pochopí. Já to původně nechtěl rozepisovat, protože ty si nepřipustíš, že bys nemusel mít pravdu a budeš dál mlet své, neověřené a nepravdivé myšlenky, takže to stejně nemá smysl. Ty nepotřebuješ testy, benchnarky a porovnání, tobě stačí tvoje rozhodnutí, že Intel je lepší.

Tvoje varianta

Ta druhá

Jenom otázečku, mám gtx 1050 ti od asusu, která se nabíjí přímou z desku bude nějaká problém a nebo to nemám řešit? https://www.czc.cz/ajslue4uf8iga9jji12f7irsh6/seznam

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Mr.Skuda napsal(a):

Tvoje varianta

Ta druhá

Tak zaprvé mě podceňuješ, nemám problém uznat svou mýlku a zadruhé jsem se ani jednou nevyjádřil ve smyslu univerzality svého tvrzení. Mluvilo se o hraní a tam především rozhoduje výkon na single- core a toje také jediné čeho jsem se celou dobu snažil držet.

Ty mi tu podstrkuješ něco, co jsem napsal, jak kdybych to prosazoval, jako nějaký dogma. Přitom ve všem co jsem napsal, jsem nechával poměrně veliký vůle.

Jenom jsem psal svůj názor.

A přijde mi, z toho co jsi napsal, že jsi mě tak nějak celkově nepochopil. Tak například ani jednou jsem se vší rozhodností netvrdil, že ten můj návrh je do budoucna ten nejlepší. Jenom jsem zde napsal, že má pro budoucnost určitý potenciál geneze, toď vše.

A s tím Threadripperem, jsem to myslel tak, že nejvíc naboural vedení Intelu, především tedy v řadách high-andu.

Pokud by jsme zde řešili univerzálnost, poměr cena, výkon, teploty a td, tak uznám že AMD udělalo veliký pokrok, kterým Intelu určitě šláply na krk, to bezesporu.

Ale v těch možnostech taktování je Intel pořád o kousek napřed, a pořád si drží high-and, sice za hodně vysokou cenu, ale drží.

Ale co se dalšího potencionálního vývoje týče, tady arogantně pronášíš ničím nepodložené spekulace zase ty.

Jsi snad jasnovidec? Nemůžeš přeci už dnes vědět, že do budoucna Intel na LGA 1151 nepřijde s něčím lepším, než v podobné cenové kategorii AMD na AM4.

Možná se Intel opět prosadí a nožná ho AMD už definitivně roznese na kopytech, nikdo s jistotou nic neví, jenom se spekuluje.

Prostě každej pohled do budoucna je bohapustá spekulace.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, Mr.Skuda napsal(a):

@Fiji Barák Problém nikde. Je to ideální

Koukám na benchmark a vydím že si ta 8400 vede lípe ve hrách a jelikož já ten počítač nepotřebuji na nic jiného tak si myslím že by to byla lepší volba no posuď ty.. :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Za jak dlouho plánuješ upgrade na grafiku o síle GTX 1080Ti a monitor, který ti utáhne víc než 75Hz? Nebo už to máš?

• Like 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď