Jump to content
Lukas

Komplet PC

10 Příspěvků k tomuto tématu

No spíš se jen tak ptám, protože jako celek to podle mě není moc dobře prodejný, ale zase chápu, že bys pak neměl s tím zbytkem, co dělat. Docela se mi na tom totiž líbí to SSD. Na kolik si ho ceníš, pokud bys ho prodal samotné a pokud tedy není nějak extra jeté?

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 9 minutami, BranoMate napsal(a):

Mohol si napísať, koľko za komplet, prípadne za súčiastku...

Jak už jsem psal, zkuste nabídnout…

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 8 minutami, milanfon napsal(a):

No spíš se jen tak ptám, protože jako celek to podle mě není moc dobře prodejný, ale zase chápu, že bys pak neměl s tím zbytkem, co dělat. Docela se mi na tom totiž líbí to SSD. Na kolik si ho ceníš, pokud bys ho prodal samotné a pokud tedy není nějak extra jeté?

Hele jetý, podle toho co pro tebe tento výraz ve spojitosti s SSD znamená. Měl jsem na něm téměř 6 let os. Podle testů výrobce by měl vydržet 2 roky nepřetržitého kompletního přepisování v rozsahu celé své kapacity neustále pořád dokola...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zájemci o něj jsou, ale chtěl jsem zkusit i další potencionální zdroj případných zájemců…

Ten PC je pořád ještě výkonej i na dnešní poměry, do herního high-andu mu stačí gtx1080ti, na vzduchu běží bez problémů stabilně na 4,5GHz má 40 pci-e linek, MB s RAM taky v pohodě, VGA má výpočetní výkon téměř totožný s GTX 1070, jenom menší RAM, ale s vyšší propustností.

Spousta i dnešních her se na tom dá rozchodit ve FHD na plno.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď