Jump to content

Jakou?  

18 členů hlasovalo

1. 1. Která je podle Vás nejlepší?

• Total War: Warhammer
      2
    • Doom
      3
    • Deus Ex: Mankind divided
      0
    • Prey
      1
    • HITMAN
      4
    • Wolfenstein II: The New Colossus
      5
    • Sniper Elite 4
      3

Recommended Posts

Před 12 hodinami, Mr.Skuda napsal(a):

K Ryzenovi jsem dostal možnost výběru:

Co byste vybrali? Nemohu se rozhodnout

Akože ja by som nebral ani jednu, nie sú to moje herné žánre, možno ak tak toho Hitmana

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Já jedu Total Wary, jinak nic jinýho mě z nich nebere, Warhammera, ale osobně nemám, mám téměř všechny až do Rome 2 (byl to sakra levný balíček :D za 279 kč, no neber to :D) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jsem na tom vydělal :D Původně k tomu mělo být Quake Champions Champions Pack DLC(odemyká vše, za 40€)

14.2. Zadávám kód u procesoru na amdrewards.com a čekám

26.3. Přišel mi e-mail, že maj problém dostat nové klíče k Quake-ovi, nový kód na amdrewards.com, ať si vyberu jinej AAA titul

7.4. Beru a stahuju Doom

10.4. Nový e-mail se Steam klíčem ke Quake Champions

11.4. Stahuji Quake Champions

Oni jsou v AMD ňácí štědří :D:lul:

Editoval(a) Mr.Skuda
Dodatek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Každý ma rád neco jiného. Tak to v životě bývá. Mym jednoznacnym favoritem z tohoto výběru je Doom (i kdyz Prey a Wolf též stáli za to! ) proč? 

Pokud bych měl i dnes po tolika letech říct někomu jaká hra je pro me nejlepší je to starý doom. Ten nový mě nezklamal. Rychlá jízda od zacatku dokonce. Příběh? Nebude Vás zajímat. Grafika? Ač dobrá nebudete jí tak vnímat. Jediného co Vás vtáhne a nepustí je naprosto pohlcujici gameplay a gunplay. Ta rychlost ( být to určené pouze pro pc je to ještě svižnější) ta zábava když zabijite jednoho pekelnika za druhým Vám připomene čím opravdu mají bavit fps hry. Odehráno (zatím) 3x z toho naposledy na obtížnost nightmare. 

Prey je zase pro lidi kteří chtějí u té hry trošičku zpomalit kteří chtějí malinko přemýšlet a rozmyslet o každým dalsim kroku. Číst si každý notysek,poznamky a emaily co tam najdou a tím si dotváří jinak velmi zajímavý příběh. Tato hra mě velmi zaujala.

U Wolfa neni co řešit. Pokud jsi hrál The new order tak dvojka je jen o něco osekanejsi a s vetsim důrazem na příběh. Též ale nezklame. 

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 6 hodinami, Jar napsal(a):

Pokud bych měl i dnes po tolika letech říct někomu jaká hra je pro me nejlepší je to starý doom. 

Pro mne to samé. Jen po Doom 3 jsem si nebyl jist. Koukl jsem na Gameplay, a jo, byl to ten starej, dobrej Doom, tak jak ho mám rád.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Mr.Skuda napsal(a):

Pro mne to samé. Jen po Doom 3 jsem si nebyl jist. Koukl jsem na Gameplay, a jo, byl to ten starej, dobrej Doom, tak jak ho mám rád.

Doom 3 rozděluje fanoušky této legendy na dva tábory. Jedni říkají že to s doomem nemá nic společného, druhým tato změna nevadila. Přikláním se k prvnímu táboru avšak to neznamená že trojka byla špatná hra. To vůbec ne. Každý ať si udělá vlastní názor.

Kamarád který nikdy nehrál starého dooma mi říká, hele tohle tupé střílení nevím zda by mě bavilo... poté co to zkusil se od toho nemohl odtrhnout. Najednou mu bylo vše jedno protože u té hry se bavil a to je důležité! ;)

Jinak pro fanoušky Half life. Prey je hra která je této též slavné hře velmi podobná. Pro mě osobně dokonce lepší. Ale zase je to pouze můj názor. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Jar Hele, dost se vciťuju do tvého vkusu. Souhlasím i s tím odstavcem o Prey a HL. Já taky netvrdil, že Doom 3 je špatná hra, ale není to Doom.

Ustanovil bych tě zde hlavním ludologem.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 11 hodinami, Mr.Skuda napsal(a):

@Jar Hele, dost se vciťuju do tvého vkusu. Souhlasím i s tím odstavcem o Prey a HL. Já taky netvrdil, že Doom 3 je špatná hra, ale není to Doom.

Ustanovil bych tě zde hlavním ludologem.

Já se jen rád bavím o hrách to je vše.

Je to takové moje odreagování se od práce a celkově života. ;)

Hlavní ludolog to zní pěkně tedy :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Mr.Skuda je vidět že @milanfon na to tady vážně s*** :D koukni na to hlasování... A to se tu mluvilo o volbách, tady by to rozhodně nefungovalo :D

Jakou?  

12 členů hlasovalo

1
    • Doom

2

0
    • Prey

1
    • HITMAN

3

4
    • Sniper Elite 4

1
    • Elite dangerous :P

69
Editoval(a) Romantus97

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 15 minutami, Romantus97 napsal(a):

@Mr.Skuda je vidět že @milanfon na to tady vážně s*** :D koukni na to hlasování... A to se tu mluvilo o volbách, tady by to rozhodně nefungovalo :D

Jakou?  

12 členů hlasovalo

1
    • Doom

2

0
    • Prey

1
    • HITMAN

3

4
    • Sniper Elite 4

1
    • Elite dangerous :P

69

Shame on you @Dangel

• Like 3

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 hodinami, Mr.Skuda napsal(a):

@Romantus97 Toho jsem si všiml, jen jsem to na nikoho nechtěl házet, protože to mohl být kdokoliv z MML nebo Dan.

Myslím, že kdokoliv ne. Tohle může být jenom dan nebo já, ale já tohle nedělám :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@milanfon OK, já myslel, že MML(může mi někdo prosím toto vysvětlit? Já nechápu tu zkratku - Milanfon Media je MM, kde se vzalo to L?) jsou taky Všemocní.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Mr.Skuda napsal(a):

@milanfon OK, já myslel, že MML(může mi někdo prosím toto vysvětlit? Já nechápu tu zkratku - Milanfon Media je MM, kde se vzalo to L?) jsou taky Všemocní.

MML - Milanfon Media Limited. My všemocní tak, jako @Dangel a @milanfon nejsme. Oni mají přístup ke všemu, my ne :D

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A já svých pravomocí sice občas lehce zneužívám ale snažím se je používat alespoň trochu s hůmorem a hlavně aby bylo vidět že jsem to udělal já...  Abys pochopil, poslední 2 týdny jsem strávil jen u Elite Dangerous... mám na tom už přes 100 hodin a MML si ze mě začali lehce dělat srandu ;) 

• Kappa 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Dangel OK, no poblema, mně je jedno, zda ujíždíš na perníku nebo na Elite Dangerous.

Co to je vůbec za hru a o čem je?

A jak jsi došel k číslu 419 999 (reputace)

Editoval(a) Mr.Skuda

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 56 minutami, Mr.Skuda napsal(a):

@Dangel OK, no poblema, mně je jedno, zda ujíždíš na perníku nebo na Elite Dangerous.

Co to je vůbec za hru a o čem je?

A jak jsi došel k číslu 419 999 (reputace)

Jak říkám, jako Milan má plný pravomoce měnit úplně všechno :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Mr.Skuda

jedná se o simulátor mezihvězdných letů a tak dále.

Ohledně Reputace... všimni si co je to za rank xD  Včera jsem zkoušel a něco upravoval.. od té doby jsem to nezměnil zpátky.. každopádně už teď jsou Ranky officiálně v češtině! xD

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 4/16/2018 at 11:47, Dangel napsal(a):

jedná se o simulátor mezihvězdných letů a tak dále.

Jak můžeš simulovat něco, co neexistuje? 

• Like 1
  • Kappa 1
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se