Jump to content

Recommended Posts

Čaute, chcel by som pomoc, po stiahnutí oficiálnych addonov do NHL 09 sa mi vždy po zapnutí počítača zapne tá lišta čo vidíte dole, pričom windows ju nebere ako žiadnu aplikáciu a každých 5 sekúnd sa to presmeruje na inú stránku a po kliknutí na to to zmizne - nie je to ani v histórii mozilly firefox, ktorej je tam fejkové logo. Ako to dostať preč? @Romantus97@milanfon@Barendol@Mr.Skuda@Dangel a ostatní..

blob.png

Editoval(a) BranoMate

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Když najedeš myší na horní okraj lišty, tak se ti kurzor změní na dvě odsebejdoucí šipky, kterýma měníš velkost lišty. Alespoň ve Win 10 to takhle funguje :D  S XP si nejsem 100% jistý :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 12 minutami, Harrysek napsal(a):

Když najedeš myší na horní okraj lišty, tak se ti kurzor změní na dvě odsebejdoucí šipky, kterýma měníš velkost lišty. Alespoň ve Win 10 to takhle funguje :D  S XP si nejsem 100% jistý :D

Sorry myslel jsem tu stranku

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Officiálních addonů... Jak to myslíš? Mám totiž pocit že by se ti tohle mohlo stát jen pokud bys to nelegálně stahoval ne?  Nebo ta věc co jsi stáhl mohla být nakažena...     Ať tak či tak nevím čím by to mohlo být přesně způsobený.

Ono je totiž možností že to není vůbec prohlížeč nebo že tam má přiřazenou ikonu tvého defaultního prohlížeče a přitom dělá něco co by neměl.

• Souhlasím 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď