Jump to content

Recommended Posts

Mám otázku ako dobrá je značka myphone konkrétne model Hammer blade? Zaujal ma 4000mAh baterkou, FHD displejom, 3gb Ram a 8 jadrami na 1.3GHz za 5300kč dobre nie? Nie som si istý ale kvalitou (myphone znie ako  fake Iphonu) je to dobrá poľská firma ako Silentrium Pc alebo SHIT?

Za odpovede dakujem

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Měl jsem ENERGY, takovou shitku svět neviděl. Nebrat. HW problémy, SW problémy, spousta věcí občas nefungovala, rozbil se při pádu z 0,75 m.

A jejch přístup k reklamacím(když došel poprvé, nejel zvuk) je hrůzný, pokud chceš odolný tlf. Za dobrou cenu. Kup Homtom Zoji Z8, znám člověka, co ho má a bez problému

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zatu cenu to není dobré ani náhodou. Nechápu, proč sii radši nevezmeš Xiaomi Redmi note 4X, který ti snad splní každý požadavek.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 38 minutami, Juraj napsal(a):

Mám otázku ako dobrá je značka myphone konkrétne model Hammer blade? Zaujal ma 4000mAh baterkou, FHD displejom, 3gb Ram a 8 jadrami na 1.3GHz za 5300kč dobre nie? Nie som si istý ale kvalitou (myphone znie ako  fake Iphonu) je to dobrá poľská firma ako Silentrium Pc alebo SHIT?

Za odpovede dakujem

MyPhone je podobně kvalitní značka asi tak jako ten iGet, nebo jak se to jmenuje. Všechno je to prostě Čína. Ale v týhle cenový kategorii určitě investuj do Xiaomi.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Harrysek napsal(a):

MyPhone je podobně kvalitní značka asi tak jako ten iGet, nebo jak se to jmenuje. Všechno je to prostě Čína. Ale v týhle cenový kategorii určitě investuj do Xiaomi.

Mám Iget je to hrôza od výroby nefunguje poriadne displej tuka furt inde nech ja, seka, prehrieva sa, ale funguje. (Nechcite počuť ten jack má to basy ako keď tresnes po plechovej smetnej bedni😢) ale vraj tie drahšie modely sú v pohode napr. GBV8000 Pro ale ten nechcem. Už im neverím.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 15 minutami, milanfon napsal(a):

Zatu cenu to není dobré ani náhodou. Nechápu, proč sii radši nevezmeš Xiaomi Redmi note 4X, který ti snad splní každý požadavek.

Řekl bych, že hledá něco odolného.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@milanfon tlustá kovová pogumovaná cihla s tvrzeným sklem(Corning Gorrila Glass 3) a vodotěsnosti(IP68) je něco jiného

Editoval(a) Mr.Skuda

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 18 minutami, Mr.Skuda napsal(a):

@milanfon tlustá kovová pogumovaná cihla s tvrzeným sklem(Corning Gorrila Glass 3) a vodotěsnosti(IP68) je něco jiného

Tvrzené sklo a Gorrila Glass je úplně něco jiného. Gorrila glass je úplně základní sklo, které nalezneš dneska skoro na každém mobilu, kdyžto tvrzené sklo má vysokou tvrdost, takže to jednoduše nepoškrábeš, ale naopak má většinou nízkou pevnost, takže se dá jednoduše zlomit, proto se většinou lepí nahoru, i když u některých čínských mobilů už dneska bývá jako základ právě namísto Gorrily. (pak jsou ještě lidé, co ho chtějí mít na bočnicích počítačových skříní :kappaRoss:). IP68 je sice hezká, ale u levnějších mobilů to většinou neplatí o teplé vodě. Stačí trochu teplejší voda (klidně z kohoutku) a mobil je pryč. Zároveň i na gumě uvidíš víc odřenin a nedokoknalostí jak na hliníku.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 12 hodinami, Romantus97 napsal(a):

a co Samsung A5? ten má IP68 i docela pěkné parametry, jestli chceš nezníčenou krabici Cat pomůže

A řada od Shitsungu jsou mobily pro holky...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj. Aktuálně používám Xiaomi Redmi 4X a musím říct, že jsou zdaleka lepší než nějaký myCashInChinaAss (zrovna tento model jsem porovnával s Xiaomi). Má nějakou lepší ochranu proti vodě a prachu (spadl mi do vody no :D)

Takže Xiaomi Redmi 4X, nebo si počkej, teď by měl vyjít Xiaomi Redmi Note 5, kterej je fakt pecka, popřípadě i Xiaomi Redmi 5 Plus je hodně dobrej mobil

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já mám osobně Xiaomi Redmi Note 4 Global verzi a nemůžu si stěžovat ;) ale taky bych počkal na Note 5, nebo šel do Redmi 5 Plus.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...