Jump to content

Recommended Posts

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli je tato PC sestava v pořádku. Chtěl bych sestavu hlavně na hraní a možná i na ten menší edit videí. Odkaz na sestavu: https://www.czc.cz/bniehjn3legekbck2kmpi2rd2b/seznam   Pevný disk mám doma: Seagate Barracuda 1TB.

Editoval(a) Zdeněk Šálek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 36 minutami, Zdeněk Šálek napsal(a):

Díky za pomoc :D

Není zač, akorát tam odeber ten disk a najdi si grafiku, která ti bude vyhovovat, ta, co jsem doporučil zrovna není na skladě :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Myslím si že jeto skvělá sestava. Jen se trochu bojím RAMek a řekl bych že DUAL není ideální a stálo by za to si připlatit za něco o trochu lepšího jelikož právě DUAL nemá úplně ideální chlazení. Jinak jestli jsi měl PC již předtím, můžeš zkusit Windows z něj nebo koupit daleko levněji na Amazonu nebo tak někde. Jinak krása a jen do toho !

Editoval(a) Matěj Dytrych
  • Nesouhlasím 5

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Harrysek Tvoje sestava má rozhodně něco do sebe. Kdyby byla grafika sehnatelná, změnil bych desku (tak jako tak :D ) a skříň.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Juraj A já zas ne, 2nd gen toho tolik nevylepší, bude mít vyšší spotřebu(2600X oproti 1600X o 20% !!) a víc hřát, navíc 1st gen je tak výhodný,že o moc lepší to nebude, R5 2600 bude zas stát jak 1600, když byl nový a 8600k, cca 6,3k a R5 1600 stojí 4...

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď