Jump to content
Hornstercorps

HDD mi to ukazuje jako SSD

Recommended Posts

Zdravím, 

dnes mi přišel nový disk Seagate BarraCuda 3.5" 3TB , nainstaloval jsem ho a vše v pořádku, v přiřazení oddílu jsem vybral možnost GPT, protože ta druhá je jen do kapacity 2 TB jsem četl. 

Ale o to nejde, když si udělal becnhmark tak mi to ten můj 3tb disk pojmenovalo jako můj SSD disk Adata SU800, a i v systému je pojmenován takto, nevíte v čem jsem udělal chybu? :D Docela mě to deprimuje.

Odkaz na disk + benchmark: 

https://www.tsbohemia.cz/seagate-barracuda-3-5-3tb_d249556.html

- http://www.userbenchmark.com/UserRun/7908616

Děkuji moc, fakt si s tím nevím rady

cGZG.png

stažený soubor.png

UHSi.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Zkus to připojit do jiného SATA portu, ale jinak bych to neřešil. Systém jako takový nevidí rozdíl mezi HDD a SSD. UserBench je prostě jebnutý program. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 8 minutami, milanfon napsal(a):

Zkus to připojit do jiného SATA portu, ale jinak bych to neřešil. Systém jako takový nevidí rozdíl mezi HDD a SSD. UserBench je prostě jebnutý program. 

Jinak v Biosu jsem se díval a název HDD tam je v pořádku, fakt nevím o co tady jde :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, milanfon napsal(a):

Děkuji, připojil jsem to do jiného sata konektoru a ukazuje to správně :) Jinak, sata konektor na MB má nějakou pameť? :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 3/21/2018 at 17:38, Hornstercorps napsal(a):

Děkuji, připojil jsem to do jiného sata konektoru a ukazuje to správně :) Jinak, sata konektor na MB má nějakou pameť? :D

Konektor jako takový ani fyzicky mít paměť nemůže, tu má pouze MB.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...