Jump to content
David Štefek

Výměna disku - Přetažení Windows 10

Recommended Posts

Ahoj, chtěl jsem se zeptat když chci zcela vyměnit můj starý pevný disk za nový, tak jak to udělat s Windows 10 abych nemusel kupovat nové? Stačí vytvořit kopii systému na USB nebo na CD nebo je to složitější?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 16 hodinami, David napsal(a):

Zapojíš do PC nový disk a přes speciální program přetáhneš systém, na internetu najdeš spoustu (video)návodů.

A tím, že budu mít na USB tu kopii to nepůjde? Protože babrat se v takových programech radši nechci. To radši udělám kopii starý disk vyhodím a na nový dám kopii z flashky

Editoval(a) David Štefek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Potřebuješ jenom přetáhnout všechna data z disku na disk?

@Romantus97 Jak ty bys to řešil? :D Nešlo by to prostě přetáhnout z jednoho disku na druhý a ten první vytáhnout? (Já bych to použil Linux z flashky. :D )

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Barendol já bych se vyprdl na Linux a udělal instalaci na druhý disk  (přes Media Creation Tool, ale určil jiný disk) :D pak jen v Boot menu přenastvíš, otestuješ a případně staré Widle smažeš :D

EDIT: Pokud by něco nešlapalo, jak by mělo, máš vždy zadní vrátka se starým OS, v Linuxu se pak nemusíš tak vyznat apod, kdyby se něco podělalo a nevím o někom odtud kdo by aktivně používal Tučňáka

Editoval(a) Romantus97

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Romantus97 Právě proto se obracím na tebe. :D Já jsem jen "pitomej" teoretik, takže moje metody můžou být účinné, ale nebudou jednoduché.

Editoval(a) Barendol
Oprava
  • Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Barendol a já ten kokos co tu kryplí Windowsy a hackuje Milanovi fórum :D pomocník na problémy s Windows 10 je vždy Media Creation Tool :D jen to přepíšeš na jiný disk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 23 hodinami, David Štefek napsal(a):

No takhle data jsou mi nějak jedno ty mám na externím hlavně chci přetáhnout systém abych nemusel kupovat nový :D

mFacepalmm

Tak nevím, co řešíš, když data nepotřebuješ, necháš si deaktivovat WIN přes M$ podporu, oni ti zašlou nový aktivační klíč, ty nainstaluješ win na nový disk a při prvním bootu to bude chtít aktivační klíč, ten zadáš a hotovo

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...