Jump to content

Recommended Posts

Zdar borci. Už pár měsíců mám tyhle otravný internetový lagy. Nevíte jak se toto sekání nazývá? Nebo co to způsobuje a jak to vyřešit? Ping mám normální, okolo 20 ms (i když někdy to stoupne na 60-80 ms) Rychlost internetu je 40/5, pravděpodobně mi to dělá i u jiných her. Hraju na kabelu. Předem děkuji za odpověď.

Ano vyřeším to tak, že restartuju router, ale je to otravné a navíc chybím spoluhráčům v kole, takže se ještě jednou zeptám, jestli to jde vyřešit i jiným způsobem než restartem routeru?

Btw. Má to něco společnýho s tím, že v mé síti jsou připojené 2 počítače a, že tímhle ten internet zpomalují? Protože se mi zdá, že předtím, když byl v síti připojený 1 počítač tak to šlo v pohodě. Nevím v tomhle jsem laik, ale raději se zeptám.

csgo 2018-03-07 17-25-48-11.avi
csgo 2018-03-07 17-25-48-11.avi

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

@Štěpán Rukavička stáří routeru a kabeláže? Jsou nějak ohnuté? Hejbe se s nimi často? Jaký OS používáš? Tvůj primární prohlížeč? BTW Google jde do háje, Edge a Mozila jsou před ním, u těchto her je nejlepší mít základní prohlížeč Explorer protože na něm to je položený...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 19 hodinami, Romantus97 napsal(a):

@Štěpán Rukavička stáří routeru a kabeláže? Jsou nějak ohnuté? Hejbe se s nimi často? Jaký OS používáš? Tvůj primární prohlížeč? BTW Google jde do háje, Edge a Mozila jsou před ním, u těchto her je nejlepší mít základní prohlížeč Explorer protože na něm to je položený...

No to bych zrovna neřekl, že Chrome jde do prdele :D Přece jen je to furt nejvyužívanější prohlížeč a ještě dlouho bude :D Jako je to dobrej žrout RAMek, ale jinak špatnej není :D Je pravda, že mě nová Mozilla docela oslovila, ale ještě nejsou benchmarky tak dobrý, abych přešel :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 19 hodinami, Štěpán Rukavička napsal(a):

Stáří routeru tak 6 měsíců, kabely nejsou ohnuté, nehejbe. Windows 10 64 bit. Primární prohlížeč Google.

Mohl bys popsat ty lagy více? A u jakých her se ti to děje? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Harrysek Stává se mi to hlavně v tom CS:GO a ještě se mi to stává v CS 1.6 někdy. Ale je pravda, že já nemám moc multiplayerových her v pc. Takže nevím. Až zase ty lagy dostanu :D Tak zkusím nějakou jinou hru než Counter-Strike a napíšu to sem. Jinak ten lag probíhá tak, že prostě ve hrál jdu, jdu a asi v intervalu 1-2 sekund mě to vždycky vrátí o kousek pozadu, je to vlastně v tom videu, jestli jsi ho viděl. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Romantus97 napsal(a):

@Harrysek Mozila žere skoro stejně, ale výkonostně je hodně na Chromem... Na můj cit pro nastavení je i o dost lepší...

Mozilla mi žrala ještě víc, než Chrome, když jsem zkoušel tu 57 :D  Hele, každej má rád něco jinýho :D Mozilla se mi líbí víc, to rozhodně, ale furt je Chrom nejkompatibilnější z nich, ale možná přejdu časem ^^

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 35 minutami, Štěpán Rukavička napsal(a):

@Harrysek Stává se mi to hlavně v tom CS:GO a ještě se mi to stává v CS 1.6 někdy. Ale je pravda, že já nemám moc multiplayerových her v pc. Takže nevím. Až zase ty lagy dostanu :D Tak zkusím nějakou jinou hru než Counter-Strike a napíšu to sem. Jinak ten lag probíhá tak, že prostě ve hrál jdu, jdu a asi v intervalu 1-2 sekund mě to vždycky vrátí o kousek pozadu, je to vlastně v tom videu, jestli jsi ho viděl. 

Hele to mi přijde jako zvýšení pingu. Mívám to ve Fortnitu, ale tam mám ping stabilně 30-40ms a spiky kolem těch 100, když mě to vrací.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Štěpán Rukavička napsal(a):

Jako je to možný, jak jsem psal někdy mi to hodí i na 80 ms ne-li více.

Taky mi to začalo nedávno dělat. Máme tu internet tak 2 roky od UPC a do nedávna to bylo úplně v pohodě, až teď to začalo blbnout :/

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Harrysek jej :D vy jste ještě OK, já mívám Ping několik tisíc ani nemrknu, pak to je zas zpět na 30 ms, já vyměnl kabel a jde mi to výrazně líp, co takhle vyměnit kanál? Třeba se s někým rušíte...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Štěpán Rukavička router i přijímač používají kanály (v nastavení někdy channel), pokud je v dosahu jiný router a přijímač na stejném kanále budou se rušit, pak se náhle zvedá odezva a ztráta paketů a Boom cesta do další ligy v LoL nebo CS:GO v tahu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 25 minutami, Romantus97 napsal(a):

@Harrysek jej :D vy jste ještě OK, já mívám Ping několik tisíc ani nemrknu, pak to je zas zpět na 30 ms, já vyměnl kabel a jde mi to výrazně líp, co takhle vyměnit kanál? Třeba se s někým rušíte...

To mě nenapadlo :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 27 minutami, Romantus97 napsal(a):

Máš nějaký doporučený kromě těch defaultních? :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Harrysek nic než testovat na kterém to jde nejlíp ti poradit nemůžu, protože o moc víc toho ani nevím, dál mám jen neověřené informace

EDIT: Zkusím něco testnout, pak dám vědět jak to dopadlo, mohlo by vám to pomoct

Editoval(a) Romantus97

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Romantus97 napsal(a):

@Harrysek a to nejsem síťař :D síťařinu úplně nenávidím :D možná to může mrvit deska...

Já o tomhle vím, jen mě to nenapadlo :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, Romantus97 napsal(a):

@Mr.Skuda pche :D mozila rektí s 580 GB RAM :D jo já zapoměl, optimalizuju...

Ty mě hlavně rektíš se svým overkill PC, když ti 580GB RAM přijde málo...

Bylo to hnáno do vysokého zatížení, normálně žere mnohem míň

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď