Jump to content

Recommended Posts

Zdar,

má smysl kupovat AMD FX-8370 když mám zák. desku se socketem AM3+ nebo mám radši zainvestovat do nové zák. desky + cpu ( nějaký ryzen 3 1200 nebo i5-7400 ) + RAM? ( PC hlavně na LOW BUDGET herní účely ) Děkuji.

Můj PC :

Zák. Deska - MSI 970A-G43

GPU - GTX 1050 OC Gigabyte

CPU - ( #NoHatePlz :( ) AMD Phenom II 4x 840

PSU - 600W

RAM - 16GB DDR3 1600MHz

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Takových 5-6K. A jak dlouho by mi to vydrželo? Nebo spíš... Jak dlouho by mi vydrželo combo GTX 1050 OC + fx 8370 VS ryzen 3 1200 OC + GTX 1050 OC

Editoval(a) phern1K

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@phern1K Ryzen ti vydrží do roku 2022 jak nic pak jen nahradíš desku a procesor a můžeš jet dál, ale to už bude grafika trochu ze hry, jak jsem říkal víc než 4 roky na hry to není (teda pokud by ses neuskromnil na online s optimalizací, tedy nemyslím PUBG)... FX 8370 ti moc dlouho už nevydrží, dva nebo tři roky - pak bude už silně pod minimem, ale Ryzen 1200 bude klidně pracovat na minimum další dva roky, ale už to bude hodně okrajový a s více AI budou lagy

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ryzen je definitivně investice i do budoucna, takže ti určitě vydrží déle, než bys osobně čekal. Taky musím upozornit, že bude mít lepší teplotní vlastnosti, než FXko.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 hodinami, Harrysek napsal(a):

Ryzen je definitivně investice i do budoucna, takže ti určitě vydrží déle, bez bys osobně čekal. Taky musím upozornit, že bude mít lepší teplotní vlastnosti, než FXko.

Celkově je podle mě kravina jít do FX procesorů v dnešní době. Pokud říká ze ma peníze na ryzen (a novou desku+ramky) tak at do něho jde na 100% ! 

• Souhlasím 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 hodinami, Jar napsal(a):

Celkově je podle mě kravina jít do FX procesorů v dnešní době. Pokud říká ze ma peníze na ryzen (a novou desku+ramky) tak at do něho jde na 100% ! 

Sdílíme stejný názor :D

• Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.